Архів

Друк

У Полтавській ОДА обговорили ремонт КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» та СК «Колос»

Учора на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, на якому був присутній і перший заступник голови Полтавської обласної ради Євген Холод, обговорили питання ремонту спортивної секції КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії», функціональне облаштування штучних майданчиків по всій області та створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів.

До голови комісії Олександра Алексюка звернулись з проханням виділити кошти на капітальний ремонт КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії». Там зараз протікає стеля, яка затоплює спортивну залу. Через що діти не можуть повноцінно займатися – у них більше часу займає прибирання, а не тренування в залі.

Питання виділення коштів на ремонт спортивної секції КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» депутати піднімуть на найближчій сесії.

СК «Колос» стане першим комплексом для спортсменів-інвалідів в області

Решетилівський спортивний комплекс «Колос» збираються передати на баланс обласного Центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Зараз на його території є спортзал, звичайне футбольне поле та штучний міні-майданчик. Планують ще зробити ремонт, відкрити спортивні секції для осіб з інвалідністю, шаховий клуб і готель. Це дасть змогу проводити там підготовку спортсменів-інвалідів до всеукраїнських змагань і реабілітаційні збори «вдома», на Полтавщині. Тим паче, що «Колос» має чудове географічне розташування та природу.

В області облаштовуватимуть багатофункціональні спортивні майданчики

Зараз на Полтавщині активно будують майданчики для міні-футболу. А з цього року розпочнуть облаштовувати багатофункціональні штучні майданчики, на яких поєднають зони для кількох видів спорту. Це має більше заохочувати дітей фізично та спортивно розвиватися не тільки у футболі, а й волейболі, баскетболі та гандболі.

Зараз на встановлення таких майданчиків формують список заявок. На сьогодні їх надійшло 63. Фахівці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА розробили для користувачів Правила експлуатації майданчиків для ігрових видів спорту.

Зокрема й завдяки появі все більшої кількості облаштованих місць для занять спортом, ця сфера в області останнім часом стрімко розвивається. Полтавщина проводить чемпіонати та спортивні конкурси різного рівня. А спортсмени презентують Полтавську область на всеукраїнських та всесвітніх конкурсах, де здобувають призові місця.

– Ми маємо на сьогодні гарні результати – Полтавщина стала потужною у сфері спорту. Найостанніші гучні перемоги земляків – полтавець Олександр Хижняк став найкращим боксером світу, а кременчужанка Єлизавета Каланіна виборола перше в цьому році «золото» на Континентальному кубку з дзюдо. Працюватимемо й надалі в тому ж напрямку і в тому темпі, – говорить заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини