Архів

Друк

У Решетилівці з’явився сучасний спортивний майданчик

У Решетилівці відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Розташований він на території професійного аграрного ліцею імені Боровенського.

На відкриття спортивного майданчика до Решетилівки завітали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький та заступник Роман Товстий. Голова Полтавської облради Олександр біленький та його заступник Анатолій Ханко. Директорка Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко. Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан. Голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця. Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький. Завітали і народні депутати Олег Кулініч та Артур Герасимов.

Символічну червону стрічку перерізали керівники області Валерій Головко та Олександр Біленький, а також директорка ліцею Ніла Спільна.

— Розвиток спорту в області — це крок до здорової нації в майбутньому. Зараз 62% наших дітей не відвідують фізкультуру і це дуже поганий показник. Наше завдання змінювати його, — наголосив Валерій Головко.

Спортивний майданчик зі штучним покриттям призначений для гри у міні-футбол. Його загальна площа 1471,04 кв. м. Крім того на стадіоні є трибуна для глядачів на 216 місць. Встановили на майданчику і прожектори для освітлення, щоб проводити тренування та змагання у вечірній час

— Високоякісне покриття та облаштування поля підійде, навіть, для проведення чемпіонатів. Такий майданчик — один із небагатьох у країні, а в Полтавській області аналогів йому в принципі немає. Сьогоднішні події вкотре довели: влада не тільки обіцяє, а й виконує, впроваджує, втілює все в життя, — зазначив Роман Товстий.

На облаштування спортивного майданчика пішло лише кілька місяців. Його будівництво почали наприкінці листопада минулого року. А вже сьогодні на ньому грають у міні-футбол. Це результат роботи професіоналів, — наголосив Тимофій Голбан.

Футбольне поле — це продовження масштабного будівництва навколо профліцею. А розпочалося воно з реконструкції спортивного комплексу навчального закладу. Його відкрили влітку минулого року.

— Це хороший результат спільної роботи Полтавської влади: обласної державної адміністрації і ради, депутатів Верховної Ради, місцевої влади та депутатів. Адже і діти, і дорослі мають змогу фізично розвиватися — користуватися спортивним комплексом і майданчиком, — зазначила Олена Харченко.

Грати у міні-футбол на новому полі можливість мають не лише учні професійного ліцею, а й всі містяни. А наступного року поблизу стадіону облаштують ще й місце для любителів екстремальних видів спорту, зокрема скейтбордистів.

Будучи в Решетилівці, делегація з Полтави завітала і до місцевої фабрики художніх промислів імені Клари Цеткін. У майбутньому планують на її базі створити сучасний комплекс художнього мистецтва решетилівської вишиванки.

Не оминули керівники області і Решетилівську пожену частину. Вони передали рятувальникам пожежну машину та обладнання.

— Сьогоднішні події в Решетилівці — це результат децентралізації, яка розпочалася в 2015 році. Вітаю громаду Решетилівщини з тим, що сьогодні децентралізація глибоко увійшла в цей район. В першу чергу подяка президенту Петру Порошенку за політичну волю, яку проявив і передав повноваження й ресурси на міста. Дякую прем’єр-міністру Володимиру Гройсману за те, що сьогодні Уряд так потужно підтримує розвиток територіальних громад.

Прес-служба Полтавської ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини