Архів

Друк

У Полтаві відбувся «Новорічний фестиваль тхеквондо»

У спорткомплексі обласної поліції Полтавщини відбувся «Новорічний фестиваль тхеквондо».

Свою майстерність демонстрували діти різних вікових категорій та тренери. Ініціатором проведення заходу вже традиційно є Полтавська федерація тхеквондо. В цьому році до спільного проведення долучились і Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому

- Традиційно в грудні ми підводимо підсумки спортивного року. 2017 для нас був насичений змаганнями та перемогами наших учнів. Наші вихованці достойно виступили на змаганнях, виборовши нагороди різного ґатунку. Кожного разу повертаючись на Полтавщину привозили медалі та відзнаки. Приймали участь в показових виступах демонструючи свої вміння та навички - зазначив президент Полтавської федерації тхеквондо Юрій Шавиро.

Наполегливі тренування полтавських дітей принесли плоди. У 2017 році нашими тренерами були підготовлені:

  • 1 майстер спорту України.
  • 8 кандидатів в майстри спорту України.
  • 12 спортсменів виконали 1 дорослий розряд з тхеквондо.
  • 54 спортсмени виконали юнацькі розряди з тхеквондо.

На фестивалі право внести державний прапор України було надано майстру спорту з тхеквондо, срібному призеру дефлімпійських ігор 2017 року вихованцю Полтавської ДЮСШ №4 Вадиму Боярину.

Демонстрація прийомів, різні сценки в яких приймали участь як наймолодші наші вихованці яким лише по 5 років так і досвідчені спортсмени володарі чорних поясів. Спортсмени та тренери показували свою майстерність та розповідали глядачам про головні олімпійські цінності.

На підведенні підсумків фестивалю тхеквондо нагородили найкращих вихованців Школа чемпіонів, Полтавської федерації тхеквондо підвели підсумки 2017 року та ознайомили присутніх з планами на майбутнє!

За рейтингом та підсумками 2017 року кращими спортсменами Полтавської федерації тхеквондо визнали Павла Гичака, Данила Луговця, Олега Савченка, Марка Крамаренко, Ярослава Киву, Станіслава Єфименко, Вадима Боярина, Романа Приходу, Дмитра Тупіка, Володимира Яроша, Івана Ситника, Ігора Гаврилка, Назара Пасічника.

Кращими спортсменками за підсумками 2017 року стали: Олена Хіміч, Єлизавета Лазарєва, Ліна Когут.

Кращих спортсменів відзначили подарунками від «Школа чемпіонів», та Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Поділіться з друзями:   

Останні новини