Архів

Друк

У гімназії №31 після капітального ремонту урочисто відкрили спортивну залу

28 листопада в гімназії №31 відбулось урочисте відкриття після капітального ремонту спортивної зали. Радіє уся велика родина гімназії, а щонайбільше – діти та молодь.

 

До такої особливої події учні підготувались відповідально і, не чекаючи нагоди, прямо після відкриття влаштували спортивні змагання. Перерізали ж червону стрічку та урочисто відкрили змагання у новенькому залі міський голова Олександр Мамай та директор навчального закладу Наталія Положишник.

 

– Гімназія №31 має чимало маленьких та юних спортсменів, які вже можуть похизуватися своїми досягненнями, – звернувся до присутніх мер Полтави Олександр Мамай. – Сьогодні у руках цих дітей – наше майбутнє. І завдання дорослих зробити усе для того, аби їхнє дитинство пройшло на найвищому рівні, аби вони були забезпечені усім необхідним. Тому, вкладаючи кошти в ремонти закладів освіти, ми вкладаємо їх у наших дітей. Можливо, заняття у цьому залі приведуть когось із них до найвищих здобутків і тим самим вони прославлять нашу Полтаву.

У 2017 році на проведення ремонтних робіт в гімназії №31 з міського бюджету виділено 1 мільйон 316 тисяч гривень. За ці кошти, окрім капітального ремонту великої спортивної зали, замінено віконні блоки, відремонтовано систему електроживлення та опалення, відремонтовано датчики температури та водолічильник, виконано поточний ремонт покрівлі.

Учителі фізичної культури зауважують, що тепер, окрім повноцінних уроків, у відремонтованій спортивній залі можна проводити веселі старти, естафети та інші змагання з різних видів спорту:

– Мабуть, я сьогодні серед тих, хто задоволений дужче усіх, – поділився враженнями вчитель фізичного виховання гімназії №31 Володимир Приходько, який працює в закладі вже чверть століття. – Коли маєш повноцінні, комфортні та якісні умови для навчання дітей, надихаєшся, з'являються сили та бажання зробити усе від тебе залежне, аби також здійснити вклад у здоров'я юних полтавців.

Традиційно, здійснюючи навіть робочі візити, Олександр Мамай до дітей приїжджає з подарунками. Учні 3-4 класів, які цього дня брали активну участь у спортивних змаганнях, вже цього тижня відпочинуть у парку розваг «Дитяча планета».

Довідково:

Полтавська гімназія №31 працює з 1979 року. У вересні 2018 року тут розпочнеться 40-й навчальний рік.

У школі співпрацюють 1099 учнів, які об'єднані в 36 класів, і 74 вчителя, 46 з яких мають вищу категорію. Організацію освітнього процесу здійснюють 22 вчителя-методиста і 12 старших вчителів.

На сьогодні гімназія має 51 призера міських предметних олімпіад, з них 12 – перших місць (у минулому році – 9 перших місць). У минулому навчальному році мали 2 переможця ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад (математика – Микола Генералов, інформаційні технології – Аліна Гринь).

У 2017 – 2018 навчальному році підготовлено 23 роботи на конкурс-захист МАН (в минулому н.р. було 15 переможців).

Учні школи мають можливість відвідувати футбольну, волейбольну та баскетбольну секції, що працюють в гімназії. І, як результат, у 2016 – 2017 н.р. учні 2004, 2006 року народження посіли перші місця в районній першості з футболу, юнаки гімназії – І місце з волейболу. Учні молодшої вікової групи посіли І місце в традиційній легкоатлетичній естафеті на приз газети «Зоря Полтавщини».

Триває цьогорічна спартакіада школярів Шевченківського району. Юні футболісти 2006, 2007 року народження посіли перші місця.

Школу майбутнього першокласника з 4 листопада відвідують 125 дітей.

На укріплення матеріальної бази закладу у 2016 році було здійснено реконструкцію приміщень басейну та капітальний ремонт із заміною віконних блоків, на що було виділено близько 3 млн. грн.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини