Архів

Друк

Бронзова нагорода Чемпіонату України з тхеквондо у вихованця ДЮСШ №4

В Одесі відбувався Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів.

Понад 300 учасників із 21 регіону країни виборювали нагороди змагань. До складу збірної Полтавської області увійшли і спортсмени ДЮСШ №4: Володимир Ярош, Георгій Коваленко, Катерина Погребняк разом зі своїми тренерами Михайлом Шамян та Юрієм Шавиро.

Вітаємо Георгія Коваленко, який виборов 3 місце Чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ).

Георгій Коваленко (вагова категорія понад 65 кг) виборов бронзову медаль, впевнено вигравши перший бій у тхеквондиста з Чернігівської області – Олександра Сича з рахунком 7:23.

– За вихід у фінал наш спортсмен зустрівся у поєдинку з Чемпіоном Європи 2017 року Іваном Чередніченко зі столиці, впевнено розпочавши двобій Георгій повів у рахунку. Упродовж зустрічі рахунок мінімально змінювався. На жаль трошки не вистачило везіння, Георгій отримав 4 штрафних бали. Спортсмени показали яскравий поєдинок, бій закінчився з рахунком 11:14 на користь Чемпіона Європи, – розповідає Юрій Шавиро, старший тренер відділення тхеквондо спортивної школи. – Георгій виборов 3 місце, приніс у скарбничку збірної області бронзову нагороду, проявивши справжній бійцівський характер. Нам трошки бракувало тактичних вмінь, щоб утримувати перевагу в рахунку. Будемо працювати, попереду ще багато важливих стартів.

Володимир Ярош поступився в першому поєдинку спортсмену з Харкова – Микиті Литвинову. Попри підтримку та налаштування перед поєдинком, Володимир так і не зміг упоратись із хвилюванням, відчуваючи всю значимість та статус змагань, а вони були відбірковими з метою комплектації збірної команди України для участі у Чемпіонаті Світу та Чемпіонаті Європи.

Катерина Погребняк перед Чемпіонатом України проходила лікування після травми. Нажаль, Катерина неповністю відновилась, але достойно виступила виборовши 5 місце Чемпіонату.

Вітаємо вихованців Полтавської ДЮСШ №4 з вдалим виступом на Чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ).

Поділіться з друзями:   

Останні новини