Архів

Друк

Фестиваль з тхеквондо відбувся в Полтаві

За підтримки Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради в СК «Спартак» 24 грудня відбулось справжнє свято спорту для вихованців Полтавської федерації тхеквондо, що тренуються в ДЮСШ №4.

Традиційний передноворічний фестиваль з тхеквондо, на якому збираються всі прихильники цього виду спорту та підводять підсумки роботи за рік що минув. Неймовірно емоційне свято для батьків та вихованців. Спортсмени показують свої вміння у різних вправах, тренери нагороджують кращих спортсменів за підсумками досягнень за рік.

На фестиваль завітав депутат Полтавської обласної ради Валерій Григорович Прядко. Який разом з Президентом федерації Юрієм Івановичем Шавиро вручили посвідчення спортсменам, котрі виконали спортивні розряди. Посвідчення з нагрудним знаком Кандидата в майстри спорту України з тхеквондо (ВТФ) отримали: Владислав Швидкий та Данило Луговець. Посвідчення 1 спортивний розряд з тхеквондо (ВТФ) отримали: Дмитро Кротин та Ростислав Старенький.

Також підвели підсумки виступів учнів у змаганнях. Кращі спортсмени, які вибороли найбільшу кількість нагород не лише у відкритих турнірах, а і у чемпіонатах України з тхеквондо були нагороджені подяками, кубками та грошовими сертифікатами.

Кращі вихованці Полтавської федерації тхеквондо ВТФ за підсумками 2016 року: Ігор Гаврилко, Єгор Айдін, Ліна Когут, Іван Ситник, Владислав Швидкий, Данило Луговець, Станіслав Єфименко, Ростислав Єфименко, Олександр Литвин, Вадим Боярин. Готували спортсменів досвідчені тренери Андрій та Ірма Нечитайло, Вікторія Терещенко, Юрій Шавиро.

Також Грамотою Полтавської обласної ради за підписом Голови Олександра Юрійовича Біленького, за багаторічну, наполегливу та кропітку працю в підготовці спортсменів високого класу, значний особистий внесок у розвиток тхеквондо ВТФ, активну громадську позицію та популяризацію здорового способу життя у Полтавській області був нагороджений президент «Федерації тхеквондо ВТФ Полтавської області» - Юрії Шавиро.

Грамотою від Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради був нагороджений тренер федерації Андрій Нечитайло.

- Рік видався дуже напруженим, але і дуже результативним. Разом ми розділяли хвилини щастя, раділи перемогам та засмучувались від поразок. Все це подарувало нам незабутні емоції в цьому році, - розповів старший тренер відділення тхеквондо ВТФ, ДЮСШ №4 Юрій Шавиро.

- Впевнений, що наступний рік буде ще яскравіший, адже в спортивній залі були присутні маленькі наші вихованці, які вже прагнуть перемог у змаганнях. Їм є на кого рівнятись бо вони тренуються з тими, хото представляє наше місто далеко за його межами. І ми всі об’єднані в одну велику родину полтавського тхеквондо.

Юрій Шавиро
Поділіться з друзями:   

Останні новини