Архів

Друк

Полтавські тхеквондисти вибороли нагороди престижного турніру

17-18 грудня в Харкові відбувся турнір з тхеквондо ВТФ «Діти України».

Саме ці змагання є одними з наймасовіших по тхеквондо. Близько 700 спортсменів, які представляли 51 організацію. Спортивні клуби, школи, федерації змагались за кубки та медалі.

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вітає спортсменів Полтавської ДЮСШ №4 з вдалим виступом на змаганнях.

1 місце вибороли:

  • Олександр Литвин - вагова до 30 кг (тренер Юрій Шавиро);
  • Владислав Швидкий - вагова до 48 кг (тренер Андрій Нечитайло);
  • Іван Ситник - вагова до 28 кг (тренер Вікторія Терещенко).

«Прийшов, побачив, переміг!» Під таким гаслом пройшли змагання для спортсменів, що тренуються у Полтавській спортивній школі під керівництвом досвідчених тренерів Юрія Шавиро, Андрія Нечитайло, Вікторії Терещенко.

Олександр Литвин, Владислав Швидкий, Іван Ситник показали яскраві та емоційні поєдинки та вибороли 1 місця престижних змагань.

– Наші вихованці, що виступали за команду Полтавської федерації тхеквондо, показали 100% результат, - розповів старший тренер відділення тхеквондо ВТФ, ДЮСШ №4 Юрій Шавиро. - Було заявлено для участі у змаганнях три учасники і всі вони вибороли перші місця! Нам є ким пишатись. У медальному підрахунку, за результатами змагань, наша команда увійшла до 10 кращих.

Поділіться з друзями:   

Останні новини