Архів

Друк

У Полтаві новачки з тхеквондо змагались за нагороди

За підтримки управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради в Полтаві 8-9 грудня відбувся турнір з тхеквондо серед спортсменів початківців «НОВАЧОК».

Захід провели з метою популяризації тхеквондо версії ВТФ як олімпійського виду спорту, та широкого залучення дітей до ведення здорового способу життя і занять спортом. Змагання пройшли під гаслом «Народжені для перемог».

До участі в турнірі допускались всі бажаючі спортсмени, які займаються тхеквондо не більше двох років, а таких в нашому місті більше 100 чоловік.

Організаторами змагань була затверджена система показових двобоїв для дітей 6 років та молодших. Тут спортсмени виконували по одному показовому поєдинку та отримували нагороди.

Діти з 7 років змагались за олімпійською системою з вибуттям того, хто програв. Та отримували медалі відповідно до зайнятих місць.

Поборотись за перші свої нагороди спробували вихованці тренерів Полтавської ДЮСШ № 4: Андрія Нечитайло, Михайла Шамян, Богдана Зубрійчук, Вікторії Терещенко, Ірми Нечитайло, Юрія Шавиро. Також, дебют в якості тренерів відбувся і у випускників Полтавської школи тхеквондо Ігора Лещенка та Дар’ї Луб`янецької.

Серед кращих спортсменів, які вибороли нагороди:

Антон Скрипник, Олександр Матвєєв, Матвій Головко, Тимофій Головко, Єгор Тригуба, Максим Кольба, Ростислав Коваленко, Юлія Кобушко, Тимур Рудько, Артем Байдужий, Ярослав Кива, Даниїл Заїкін, Богдан Голояд, Кирило Гажієнко, Сергій Пасічко, Данило Селезньов, Богдан Селезньов.

Кожен спортсмен був нагороджений медаллю та дипломом.

Президент Полтавської федерації тхеквондо Юрій Шавиро наголосив: турнір «НОВАЧОК» є традиційним в нашому місті:

- До участі залучаємо дітей які займаються тхеквондо рік, два і навіть тих, які тільки почали займатись. Для більшості дітей це своєрідний змагальний стрес і це дає змогу тренерам продивитись на спортсменів та потім робити аналіз і використовувати його під час тренувань і підготовці до відкритих турнірів та чемпіонатів України. Приємно, що більш досвідчені спортсмени допомагали тренерам та своїм молодшим друзям по команді. Учні спробували себе у ролі секундантів, та, сподіваюсь, тепер ще більше розуміють, як важливо прислухатись до порад тренера під час бою та перерви між раундами. Від імені батьківського комітету, тренерів та учнів дякую начальнику управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олені Ромас за підтримку та допомогу в організації змагань.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини