Архів

Друк

У Полтаві відкрили комунальний тир

В умовах сьогодення, військово-патріотичне виховання відіграє неабияку роль в розвитку підростаючого покоління.

В загальноосвітніх закладах одним із розділів предмету «Захист Вітчизни» є ознайомлення зі зброєю та оволодіння нею. Також система військово-патріотичного виховання учнів реалізується і в позаурочний час.

Так, 25 листопада, за підтримки міського голови Олександра Мамая, відбулося відкриття комунального тиру, де проходитимуть заняття відділення кульової стрільби Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи № 4. Окрім цього, на базі тиру будуть проходити уроки, де учні загальноосвітніх шкіл матимуть змогу ознайомитися з пневматичною та бойовою зброєю, оволодіти навичками стрільби.

Урочисто перерізав стрічку до нового тиру міський голова Олександр Мамай:

- Його завдання - щоб кожен старшокласник зрозумів, що таке зброя, як з нею поводитись. У такий непростий для країни час, це вкрай важливо. Тут з дітьми займатимуться чудові тренери, які не просто навчать азам поводження зі зброєю. Можливо, хтось захоче розвивати ці навички та професійно займатися цим видом спорту.

Станом на сьогодні, в Полтаві кульовою стрільбою займаються 30 чоловік. Тренери надіються: з появою такого тиру кількість вихованців відділення зросте. Серед полтавських стрілків є і такі, що уже мають певні досягнення. Це і чемпіони області, і призери Чемпіонату України.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини