Архів

Друк

Реконструкція басейну, що у Гімназії № 31, на завершальній стадії

На завершальній стадії реконструкція басейну в Гімназії № 31, що по вулиці Героїв Сталінграду, 5.

Особисто перевірив готовність басейну до початку занять перший заступник міського голови Михайло Шевченко.

- Станом на сьогодні, виконано уже 99 % робіт. Розпочалися роботи по реконструкції басейну ще минулого року. Тоді були проведені зовнішні роботи, утеплення приміщення. Цього ж року, як тільки з'явилась можливість, відразу розпочалися роботи по реконструкції уже безпосередньо самого басейну. Справа залишилась за малим – потрібно встановити вішалки, мильниці, лавки, доріжки, - зауважує заступник міського голови. - У цьому басейні займається чимало дітей. Тож, намагаємося забезпечити приміщенням усім необхідним, аби заняття були не тільки комфортними, а й безпечними для здоров'я учнів.

У басейні встановлена система фільтрації води, підігрів, нова вентиляція – усе, аби заняття проходили в належних умовах.

Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня запевнив, що роботи проходять відповідно до графіку. Уже 1 жовтня розпочнеться процес заповнення чаші басейну та наладка допоміжних систем. Тож, до початку опалювального сезону все буде готово.

Директор Полтавської Гімназії № 31 розповідає: у цьому басейні займаються плаванням діти практично з усього району:

- Ми приймаємо на планові уроки плавання за державною програмою освіти початкових класів. Тут займаються діти з усього мікрорайону. Плануємо, що з початком опалювального сезону розпочнемо працювати. Дітям ці уроки дуже потрібні. Головне, що тут створені всі умови для того, аби діти навчилися плавати.

Не дочекаються відкриття басейну і самі учні. Чекають на початок занять з нетерпінням, адже плавання – це не тільки корисно, а ще й весело.

Загалом на роботи з реконструкції басейну у Гімназії № 31 у міському бюджеті сплановано близько 3 мільйонів гривень. Також, у 2016 році у Гімназії № 31 були замінено віконні блоки. Сума фінансування на ці роботи близько 1 мільйон гривень.

Поділіться з друзями:   

Останні новини