Архів

Друк

Полтавські поети й музиканти визначали, хто гірше грає в футбол

3 липня на спортивному полі Полтавської державної аграрної академії відбувся футбольний матч між полтавськими поетами та музикантами — «Кепський футбол». Перемогу одержали перші з рахунком 7:2.

Організаторами заходу виступило незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Гру було приурочено до Чемпіонату Європи з футболу, який зараз проходить у Франції.

Команду поетів представляли «маґнумці» Денис Стерн, Андрій Коновалов, Сашко Ткаченко, Макаренко та Роман Коржик.

За збірну музикантів грали: Ярослав Джежелій, Дмитро Tet, Дмитро Білозерцев, Костянтин Корягін, Ярослав Ткаченко та Андрій Волошин.

На відміну від кепської поетичної команди у музикантів навіть була можливість зробити заміну. А в умовах 35-градусної спеки вона була на вагу золота.

Коментував захід з допомогою звукоапаратури полтавський поет та радіоведучий Семен Хуанович Дакота. Він не лише висвітлював «кепські» події на полі, але й розповідав, як би на матч реагували зірки в соціальних мережах: Джейсон Стейтем, Том Круз, Віра Брєжнєва. Але справжнім хітом, за словами глядачів, стала рубрика «Футбол з батьой», жарти з якої Дакота неодноразово розповідав протягом гри.

В цьогорічному «Кепському футболі» перемогу з рахунком 7:2 отримала збірна поетів. І хоча загалом гра проходила на традиційному «кепському рівні», а м’яч частіше бував в ауті, ніж в грі, новоспечені футболісти як могли старалися потішити публіку (наприклад, поети забили гол у свої ж ворота). Іноді і у однієї, й в іншої команди виникали по-справжньому красиві моменти.

А збірна музикантів показала по-справжньому бійцівський характер. Програючи 5:0 після першого тайму, музики зібралися і зуміли забити один гол у ворота поетів.

Гравцем матчу за версією його учасників став «магнумець» Роман Коржик, який забив чотири голи в ворота музичної збірної.

Нагадаємо, це третій рік поспіль проводиться футбольний двобій між полтавськими поетами та музикантами. В першому, приуроченому Чемпіонату світу з футболу 2014 року, перемогу отримали поети, перегравши музик з рахунком 11:00. В другій зустрічі музиканти взяли реванш, отримавши перемогу з рахунком 4:3. Минулого року матч був благодійний — кошти збиралися для Полтавського Батальйону Небайдужих.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»
Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини