Архів

Друк

ВелоДень у Полтаві

21 травня у Полтаві відбувся ВелоДень. Близько тисячі любителів велосипедного руху зібралися аби разом проїхати містом та показати іншим полтавцям, що користування велотранспортом – це корисно, зручно та весело. Цьогоріч велосипед об'єднав не лише полтавців, а й представників інших областей, які приїхали на свято.

Та різноманітність учасників заходу була не лише територіальна, але і вікова. Так, тут можна було зустріти людей похилого віку, які не уявляють свого життя без вело, а також дітлахів, яким прививають любов до двоколісного друга батьки. Відтак, у рамках ВелоДня, для найменших були проведені змагання.

Серед активних користувачів велосипеда – представники міської влади. Так, секретар міської ради Оксана Деркач бере участь у цьому заході з 2009 року. Вона впевнена: велосипед – це не тільки зручно, але і корисно, а розвиток велоінфраструктури в Полтаві – одне із пріоритетних завдань сьогодні:

− Депутати міської ради уже прийняли Концепцію розвитку велоінфраструктури. Наступним етапом буде розробка Програми. Це складний та тривалий процес. Передбачаються і велодоріжки, і велопарковки, і взагалі сприяння мобільності не лише людям, які на велосипедах. Я вважаю, що велоінфраструктура повинна передбачити зручності і для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Активним користувачем та постійним учасником Велодня є заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Нікіпелов:

- Підростачому поколінню потрібно прививати любов до активного способу життя, до спорту, адже сучасний ритм життя вимагає дуже багато енергії. Як ми бачимо, у Полтаві багато молоді, яка займається велоспортом. Завдання міської влади – сприяти розвитку велоінфраструктури, щоб були усі умови для комфортного пересування містом.

Поділіться з друзями:   

Останні новини