Архів

Друк

Полтавські спорсмени вшанували пам’ять Заслуженого тренера України Михайла Бричкова

13 травня 2016 року відбулося урочисте відкриття турніру з плавання серед юнаків та дівчат 2002-2004 років народження. Захід розпочався парадом тренерів та вшануванням пам'яті хвилиною мовчання загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Турнір проходив протягом двох днів на базі басейну Комунального Закладу «ПДЮСШ №3 з плавання». Захід був присвячений пам'яті учасника Великої Вітчизняної війни, Заслуженого тренера України Михайла Бричкова.

Саме з його ініціативи, за його безпосередньої участі, у Полтаві було відкрито басейн «Дельфін», де він виховав цілу плеяду результативних плавців, і, навіть, учасників Олімпійських ігор.

Змагання пройшли на високому рівні. Кожен учасник змагань мав змогу провяити свої здібності. Оцінювало здібності юних спортсменів компетентне, незаангажоване журі. До складу суддівської колегії увійшли директор КЗ «ПДЮСШ №3 з плавання» Віктор Міць, старший тренер Ірина Кукальова, Заслужений тренер України Ірина Астапова, завуч КЗ «ПДЮСШ №3 з плавання» Вікторія Чазова.

Відповідно до протоколів змагань, кращими спортсменами стали: Аліна Смірнова на дистанції комплексне плавання 200 метрів;

Олена Дяченко на дистанції 100 метрів батерфляй;

Валерія Рибалка на дистанції 100 метрів на спині.

З хлопців кращими були:

Володимир Штанько на дистанції 100 метрів вільний стиль;

Олександр Верещага на дистанції 100 метрів вільним стилем;

Іван Грабко (наймолодший учасник змагань - 2005 року народження) на дистанції 200 метрів комплекс.

Вітаємо з перемогою спортсменів, тренерів та батьків, бажаємо міцного здоров'я та вдалих стартів!

Поділіться з друзями:   

Останні новини