Архів

Друк

Полтавські тхеквондисти не лише виправдали очікування своїх тренерів, але й перевершили їх

Завершився Всеукраїнский передноворічний турнір з тхеквондо ВТФ «Діти України», який проходв у Харкові. Впродовж двох днів 553 спортсмени з 16 областей та м. Києва, що представляли 33 команди нашої держави, змагались за медалі та командні кубки.

Загалом, можна сміливо стверджувати, що 2015-й рік був багатий на змагання з тхеквондо. Заключний же турнір дав можливість нашим учням не просто вкотре випробувати себе на килимі, але й підвести певну риску під річними досягненнями. Тим приємніше, що наша команда на змаганнях увійшла до трійки кращих:

1 місце: ДЮСШ №2 (м. Харків)

2 місце: Полтавська федерація тхеквондо ВТФ (м. Полтава)

3 місце: Федерація тхеквондо Донецької області (м. Дружківка)

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Амiна Баккаєва, Олександр Ляшевич, Дар'я Рябцева, Анастасiя Коновал, Катерина Ступак, Данило Луговець .

Срібло турніру завоювали: Олександр Литвин, Дар'я Колесова, Владислав Швидкий, Роман Вовк, Карина Бажан, Вікторія Юдіна, Ігор Гаврилко, Вікторія Іванюк.

Президент тхеквондо ВТФ Полтавської області Юрій Шавиро говорить, що показані полтавцями результати – навіть вищі за очікувані:

- Ми з тренерами ставили за мету потрапити до п’ятірки кращих команд. Та наші учні перевиконали план, показавши яскраві поєдинки та радували перемогами і вибороли 6 перших місць, 8 других та 15 третіх. Дякую за командну роботу всім тренерам Полтавської федерації тхеквондо ВТФ: Андрію Нечитайло, Ірмі Нечитайло, Вікторії Терещенко та Віталію Ступаку!, зазначив Юрій.

Також 13 грудня відбувся чемпіонат України с дефтхеквондо (спортсмени з порушенням слуху). Наш спортсмен Вадим Боярин здобув дві золоті нагороди. Золото чемпіонату у розділі спаринг (вагова до 58 кг) та розділ ПУМСЕ. У Вадима є всі шанси потрапити до збірної України, аби представляти нашу країну на престижних змаганнях 2016 року.

Поділіться з друзями:   

Останні новини