Архів

Друк

Команда «Рідне місто» здійснила реконструкцію спортивної зали

У приміщенні Полтавського міського центру позашкільної освіти, що у мікрорайоні Левада, відбувся юнацький турнір з вільної боротьби.

Змагання присвятили відкриттю нової спортивної зали – раніше вона не вміщала всіх бажаючих, але, завдяки команді «Рідне місто» була капітально реконструйована та дооснащена інвентарем.

—    До цього всі змагання ми проводили в орендованих  приміщеннях, — наголосив член команди «Рідне місто» Максим Венгровський. — Тепер маємо свою спортивну залу, де кожен може безкоштовно і необмежено займатися спортом, тренуватися і проводити змагання.

На відкриття змагань запросили голову обласного відділення Національного олімпійського комітету, кандидата на посаду Полтавського міського голови Олександра Удовіченка.

—    Наша команда, крок за кроком, створює можливість для виховання здорового і фізично розвинутого молодого покоління, — зазначив він, звертаючись до учасників турніру. - Бажаю вам успіхів і перемог, займайтеся спортом, і я розраховую, що колись ви гідно представите Полтавщину на чергових Олімпійських іграх.

Олег Щука

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини