Архів

Друк

Перемоги полтавських тхеквондистів на турнірі «Тєгук»

У спортивному залі Севастопольського Національно технічного університету відбувся відкритий турнір «Тєгук» вже в 10 раз проводяться такі змагання.

Позмагатись за нагороди цього разу приїхали близько 150 спортсменів не тільки з України, окрема команда представляла Російську федерацію м. Москву.

На змаганнях була присутня і команда Полтавської федерації тхеквондо під керівництвом старшого тренера Юрія Шавиро.

Поєдинки на турнірі були видовищними та майстерними кожен спортсмен отримав цінний досвід участі у змаганнях.

Серед полтавських спортсменів приємно здивував Дмитро Полюхович, який у ваговій категорії до 51 кг у фінальному поєдинку завдяки влучним ударам не тільки по корпусу, а й по голові, впевнено переміг спортсмена з Севастополя виборовши перше місце турніру.

«Копілку» медалей Полтавських тхеквондистів також поповнили срібні нагороди. Так нажаль у фіналіних двобоях поступились Брати Валерій та Георгій Коваленко, Дарья Лубянецкая, Олександр Стадниченко.

Бронзову нагороду виборов також Олег Мисник.

Прикрасою змагань став фінальний поєдинок у ваговій категорії до 68 кг. В якому зустрілись Олександр Стадніченко (Полтава) – Ігнат Скідан (Севастополь).

Увага вболівальників була прикута саме до цього фіналу. Олександр нокаутував свого першого суперника у другому раунді ударом з розвороту «твіт чагі», другий поєдинок за вихід у фінал не відбувся, так як суперник відмовився виходити на бій. Фінальний бій зібрав біля татамі майже всіх глядачів. Олександр впевнено розпочав поєдинок контролюючи кожну атаку свого партнера. Нажаль рефері який також був з Севастополя помилково дав полтавцю декілька зауважень які і визначили результат поєдинку, Олександр не зміг втримати свої емоції від несправедливого підсужування. Навіть виконання більш складних технік не призвели до перемоги.

Результат 2 місце турніру. Яскравий поєдинок надовго запам’ятається глядачам та тхеквондистам які були присутні за змаганнях. Після бою Полтавський спортсмен роздавав автографи та фотографувався на згадку з усіма бажаючими, яких було немало. На урочистому нагородженні переможців та призерів, Олександру Стадніченко під бурні оплески вручили особливий приз, диплом та кубок за волю до перемоги.

 Зараз збірна Полтавщини розпочне підготовчий період до змагань «Черноморское содружество» які відбудуться у липні у Севастополі де планується участь команд з СНД.

Поділіться з друзями:   

Останні новини