Архів

Друк

Полтавські спортсмени з Молдови везуть медалі

З 17 по 19 квітня в Молдові відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Moldova Open 2015 (G-1)», на якому успішно виступили і українські тхеквондиста.

Протягом трьох днів на доянгах Кишинева за медалі боролися близько 600 тхеквондистів з усього світу в трьох вікових групах - кадети, юніори та дорослі.

Справжній фурор справили юні тхеквондиста України, завоювавши 42 медалі, серед яких 13 золотих, 15 срібних і 14 бронзових.

З цієї кількості більша частина - заслуга кадетів, які завоювали 22 медалі - 6 золотих, 7 срібних і 9 бронзових. Приємно відзначити, що за медалі для України боролися і Полтавські спортсмени Рябцева Дарина і Подолян Кирил.

У загальнокомандному заліку українські тхеквондиста були першими у змаганнях серед кадетів і юніорів. У змаганнях серед дорослих загальнокомандну перемогу здобула спортсмени з Туреччини.

У напруженій боротьбі на таких престижних змаганнях вихованці Полтавської школи тхеквондо завоювали медалі.

Рябцева Дарина стала чемпіонкою - 1 місце, Подолян Кирило - 2 місце тренер Віталія Ступак

Рябцева Дар'я в першому поєдинку перемогла спортсменку з Дніпропетровська - Вікторію Сухорук з рахунком 14: 3. У другому - фінальному бою здобула впевнену перемогу над представницею Сербії (Jovana Vasilevic) з рахунком 11: 6.

Подолян Кирило перший бій виграв достроково у ізраїльського спортсмена (Arbel Kats) - 22:10. Наступна перемога з рахунком 20:12 над представником збірної команди Молдови (Nicolae Garbuz). У півфінальному поєдинку Кирило переміг українського спортсмена з Дніпропетровська - Дмитра Лисняк (16: 4). На жаль у фіналі Кирило поступився болгарському тхеквондітсу з рахунком 11:21.

Президент Полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро, - «Поздоровляю спортсменів та тренерів з успішнимі змаганнями високого рівня. Хочеться відзначити дуже високий рівень організації турніру і підготовки спортсменів, до слів подяки приєднаються багато тренерів, які були на змаганнях. Величезна подяка Сергію Урсу за теплий і привітний прийом, гостинність і увагу. Здоров'я, благополуччя, добра.»