Архів

Друк

Цього року в Полтаві збудують нові спорткомплекси

На засіданні колегії управління у справах сім’ї, молоді та спорту, продовжуючи дбати про спортивну інфраструктуру міста, міський голова Олександр Мамай повідомив працівникам фізичної культури та спорту про будування нових спортивних комплексів, запланованих у 2015 році:

– Підтримка спортивної інфраструктури та пропаганда здорового способу життя – одне із головних завдань влади, – наголосив Олександр Федорович. – Моя принципова позиція – створити належні умови для розвитку наших дітей в позашкільний час. Краще, звичайно ж, коли діти проводять свій час не на вулиці, займаючись невідомо чим, а відпочивають корисно, мають захоплення, міряються не шкідливими звичками, а кількістю грамот, подяк, нагород за особисті заслуги.

Серед нових спортивних комплексів наступні: на будівництво спортивного комплексу із басейном по вулиці Петра Юрченка вже закладено 20 млн. грн. Цьогоріч планується звести приміщення та виконати усі зовнішні роботи, а наступної зими – усі внутрішні.

Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» імені Івана Шемякіна знаходиться в непридатному стані. Підтримувати цей спортивний об’єкт не має сенсу, доцільніше побудувати нову будівлю. До 1 вересня поточного року заплановано збудувати нову спортивну школу, яка буде зведена між діючими спортивними школами №2 та №3. Вільну площу використають максимально функціонально, аби молодь мала змогу займатися кількома видами спорту.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини