Архів

Друк

"Hereya Open" - у Полтаву з медалями

Спортсмени Полтавської федерації тхеквондо під керівництвом тренера Віталія Ступак , взяли участь у міжнародному турнірі « Hereya Open International Tournament ».

Змагання відбулися 26 , 27 квітня в болгарському місті Софія . Понад 700 спортсменів з 12 країн (Греції, Сербії , Ірану , Швеції , Фінляндії , Албанії , Македонії , Кіпру , Косово , Румунії України , Болгарії ) протягом двох днів на 5 -ти доянгах боролися за медалі.

Першим свою майстерність на корті показав Кирило Подолян. Свій перший поєдинок він провів проти представника Ірану , перемігши суперника з рахунком 14:11 . ( Спортсменів з цієї країни було по кількості більше всіх після Болгарії, рівень підготовки яких - не нижче 1 пума)

У наступному поєдинку з рахунком 15:11 Кирило переміг болгарина. Третій бій проти суперника з Греції закінчився з рахунком 11:5 перемогою Кирила .

У фінальному поєдинку нашому спортсмену довелося знову зустрітися з представником збірної Ірану. У напруженій боротьбі з рахунком 19:14 на жаль Кирило поступився перемогу і посів друге місце таких престижних змагань.

Юна полтавська тхеквондистка Єлизавета Лазарєва, якій 8 років так само успішно виступила на турнірі

У першому бою зустрілася з болгарською спортсменкою і впевнено перемогла з рахунком 7:3. Наступний поєдинок Єлизаветі протистояла спортсменка з Греції. Незважаючи на нетактовну поведінку суперниці у першому раунді , заборонені удари і поштовхи руками в обличчя, наша спортсменка гідно себе проявляла. У другому раунді за рахунку 5:1 на нашу користь суперницю Єлизавети і її секунданта дискваліфікували - секундант з Греції дуже агресивно реагував на зауваження рефері , непристойно висловлювався , в один з моментів кинув стілець у бік суддівського столу - за що він і його підопічна припинили боротьбу за медалі.

У фіналі за золоту нагороду знову належало поборотися з грецької спортсменкою . Єлизавета лідирувала весь бій , але на останній секунді заключного раунду наша спортсменка пропустила удар в голову і тим самим зрівняла рахунок 15:15 . У додатковому раунді до «золотого балу» перемогла представниця Греції. Срібна нагорода - друге місце турніру!

Дар'я Рябцева на жаль програла в першому поєдинку дуже досвідченій спортсменці з Болгарії . Мабуть позначилася втома і брак досвіду для участі в турнірі такого рівня.

Віталій Ступак (тренер ) - « Турнір був проведений на дуже високому організаційному рівні. Дуже цікаво було бачити і спілкуватися зі спортсменами , батьками та тренерами з інших країн. »

Президент Полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро – «Хочеться подякувати батькам , які знайшли час і кошти для участі дітей у турнірі , батьків які активно допомагали тренеру і підтримували спортсменів протягом усього часу перебування закордоном. Вітаю Віталія Ступак з успішним виступом учнів на міжнародних змаганнях.

У листопаді цього року відбудеться черговий турнір у м. Софія приємно відзначити , що вже зараз Полтавські спортсмени отримали запрошення на листопадові змагання. Сподіваюся що ми зможемо взяти участь більшим складом команди і ще більше привести нагород на Полтавщину!»

Юрій Шавиро
Поділіться з друзями:   

Останні новини