Архів

Друк

Полтавка Анастасія Височин - Чемпіонка України з тхеквондо ВТФ

2-3 лютого в м Дніпропетровськ , СК “ Шиниик” (в цьому комплексі проводилися перші змагання з тхеквондо - Кубок СРСР у 1991 році), відбувся Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів.

У змаганні взяли участь більше 200 спортсменів 1997-1999 років народження з 18 областей України. Полтавську область редставляли спортсмени з міста Полтава та Кременчука, а саме: Луб'янецька Дар'я, Денисенко Марк, Височин Анастасія, Петрушка Дар'я, Скляр Дмитро, Щербак Евген, Зябліцев Олексій та Тимофієнко Антон. Змагання відбувалися впродовж двох днів, в кожний з яких, наші спортсмени виходили на килим і демонстрували свою майстерність.

У перший день змагань своїм виступом порадувала Анастасія Височин (до 52 кг. ) Тренер Юрій Шавиро впевнено перемогла поєдинки у своїх суперниць, Настя стала чемпіонкою України .

На другий день в скарбничку збірної області принесли нагороди і два Кременчуцьких спортсмена Олексій Зябліцев (до 68 кг) - 1 місце,Чемпіон України, та Антон Тимофієнко (до 73 кг) - 2 місце, срібло турніру , тренер Василь Карелін .

У загальнокомандному заліку перемогу виборола Харківська область .

Друге місце за збірною Запорізької області , третє місце зайняли тхеквондисти міста Київ . Збірна Полтавської області посіла 6 командне місце.

Президент федерації тхеквондо ВТФ полтавської області Юрій Шавиро говорить, що : “Дані змагання були відбором до команди збірої України, яка візьме участь на чемпіонаті світу в китайському Тайпеї з 23-27 березня , а також побореться за ліцензії других юнацьких Олімпійських ігор. Приємно відмітити, що двоє з наший спорстменів вибороли це право, а раз так, то починаємо тренування з більшим запалом та ентузіазмом. Незабаром розпочнуться Навчально тренувальні збори команди, де йтиме найбільший комплекс навантаження, це також принесе свої результати.”