Архів

Друк

Олександр Мамай приєднався до велолюбителів

28 травня у Корпусному парку Полтави зібрались сотні велосипедистів.

Вони об’єднались разом у велопробізі, організованому ПМГО «ВелоПолтава», Полтавською міською організацією творчої молоді «Коло тебе» за підтримки відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України.

З кожним роком до акції долучається все більше учасників. Усе більше жителів великих міст України розуміють потребу в альтернативі традиційному транспорту на користь екологічного, економічного та здорового велосипеда. Крім Полтави, Велодень також традиційно пройде у Вінниці, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Луцьку, Івано-Франківську, Одесі, Харкові, Чернігові та в інших містах. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях.

Поперепеду колони поїхали представники місцевої влади на чолі з мером м. Полтава Олександром Мамаєм. Також були присутні заступник голови ОДА Валерій Пархоменко та депутат міськради Оксана Деркач.

Також був присутній на заході представник минулої влади Віталій Нікіпєлов.

Відео 1: Олександр Мамай звертається до велолюбителів.

 

Відео 2: Олександр Мамай дає інтерв'ю.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини