Архів

Друк

Чергові перемоги полтавських тхеквондистів

23-25 серпня, в м. Одеса відбувся відкритий всеукраїнський чемпіонат з тхеквондо «Південна Пальміра». Участь у змаганнях прийняли понад 150 спортсменів з України, Молдови та Вірменії.

Полтавську Федерацію представляли 9 тхеквондистів, а саме вихованці Юрія Шавиро та Віталія Ступака.

Наша команда, як завжди, радує своїми результатами та успіхами. З 9 спортсменів, семеро вибороли нагороди.

У перший день змагань наші спортсмени продемонстрували себе у всій красі, адже саме в цей день у нас з'явилося два чемпіона. Решті - не вистачило трохи досвіду, а комусь, просто везіння. Зокрема, один з найсильніших і досвідчених представників нашої команди - Маслак Роман, програв спортсмену з Молдови, якому, в цілому, ні в чому не поступався, і весь бій провів на рівних.

Подолян Кирил відпрацював чудові і сильні поєдинки, за що пізніше був нагороджений золотою медаллю.

У другий день на даянг вийшло троє наших спортсменів, але на жаль, медаль завоювала тільки Височин Анастасія.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Подолян Кирил та Бакаєва Аміна.

Срібло вибороли: Маслак Роман, Височин Анастасія, Савицький Денис.

Бронзовими призерами стали: Білик Кирил і Рябцева Дар`я.

Полтавську команду було відзначено пам’ятним сувеніром.

Президент Полтавської федерації тхеквондо ВТФ, Юрій Шавиро - відмітив, що дані змагання являються хорошим стартом нового учбового року, для Маслака Романа турнір є своєрідною репетицією перед Чемпіонатом Європи, який відбудеться 26-29 вересня в Португалії. Також готуємося до турніру в місті Київ, сподіваємося, що також покажемо достойні результати.