Архів

Друк

У Полтаві стартувала Всеукраїнська спартакіада серед депутатів

Депутати різних рівнів з районів Полтавської області з’їхались до Полтави, щоб взяти участь у фіналі II етапу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення) сільських та селищних рад.

Захід має визначити переможців з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Також за результатами цього етапу сформують команду Полтавської області для участі в третьому етапі – фінальних змагань що пройдуть з 27 травня по 1 червня в м. Алушта Автономної Республіки Крим на спортивних спорудах Олімпійського учбово-спортивного центру «Спартак».

Голова Полтавської обласної ради Іван Момот, відкриваючи змагання, наголосив, що нинішня влада активно підтримує здоровий спосіб життя і намагається сприяти розвиткові будь-яких ініціатив, направлених на залучення якнайбільшої кількості людей до занять спортом.

«Тільки цьогоріч на обласному рівні на розвиток фізичної культури і спорту виділено 15 млн грн», – зазначив Іван Момот.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко додав, що в області активно реалізують програму Президента України щодо модернізації спортивних майданчиків, яких на Полтавщині є близько 2,5 тис.

«У цьому році до 1,5 тис. майданчиків ми плануємо відновити та реконструювати. До того ж ще 10 майданчиків зі штучним покриттям заплановано цьогоріч установити. Це все потрібно для розвитку та пропаганди спорту. І розвивати це можемо тільки спільними зусиллями», - наголосив Пархоменко.

Поділіться з друзями:   

Останні новини