Архів

Друк

У перший же день роботи у Верховній Раді Полтавщину зрадили троє "самовисуванців"

У перший же день роботи нової Верховної Ради України, майже всі депутати-"самовисуванці" від Полтавщини – Юрій Шаповал (виборчий округ №146), Олег Кулинич (виборчий округ №147), Володимир Пилипенко (виборчий округ №148) – увійшли до фракції Партії регіонів.

А вже 13 грудня вони дружно під змах руки Чечетова проголосували за "регіоналівських" спікера та прем'єра.

"Полтавщину в черговий раз обдурили так звані "незалежні" депутати. Вони в овечій шкурі пробралися у Верховну Раду, де показали справжній вовчий "регіоналівський" оскал.

Усі ці "незалежні" кандидати протягом виборчої кампанії навмисно вводили в оману виборців та брехали про те, що вони "жодного відношення до Партії регіонів не мають і жодної співпраці з провладною партією не буде". Але вигравши вибори за рахунок "гречкосійства", ці юди моментально вчинили навпаки.

Ми сподіваємося, що жителі Полтавщини останній раз довірилися брехливим обіцянкам "незалежним від совісті" депутатам, які знехтували вибором громади, та наступного разу віддадуть свій голос за тих кандидатів і політичні сили, які мають чітку ідеологію, люблять Україну, а не "бабло" і прагнуть працювати на благо українській нації", – заявив заступник голови обласної організації "Свободи" Анатолій Ханко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Свобода»
Поділіться з друзями:   

Останні новини