Архів

Друк

Міський голова Олег Бабаєв відхрещується від запрошеннь на вибори

Міський голова Олег Бабаєв сьогодні зустрівся з представниками місцевих засобів масової інформації і офіційно спростував свою причетність до листів, які останніми днями розповсюджуються по місту нібито від його імені і ніби то за його підписом.

Ніяких письмових запрошень на вибори, тим паче, з агітаційними матеріалами на користь одного з кандидатів, ні міський голова, ні його команда нікому не надсилали. Олег Бабаєв вкрай обурений тим фактом, що його ім’ям так нагло спекулюють. Мало того, що кандидати у народні депутати використовують ім’я міського голови у своїх агітаційних матеріалах – звичайно, це не до вподоби міському голові, але він вже з цим змирився, але зовсім інша річ, коли людям почали розносити листи начебто від міського голови ще й використавши підроблений підпис – піар –технології вийшли далеко за межі доступного. Тому міський голова офіційно заявив, що особисто звернеться до правоохоронних органів з проханням не просто встановити істинних авторів листів, але й розібратися звідки в них база персональних даних громадян міста та покарати відповідно до чинного законодавства. 
Вибори в Кременчуці мають пройти прозоро і чесно, кременчужани мають право на власну думку і вільні у своєму виборі, тому переможе той кандидат, якому більшість кременчужан надасть довіру. Міський же голова готовий співпрацювати з будь – яким легітимно обраним народним депутатом.

Поділіться з друзями:   

Останні новини