Архів

Друк

Тиждень міського голови

Сучасність неухильно диктує свої вимоги. І в навчальних закладах все частіше з’являються новітні технології та методики. Постійно працює над поповненням технічної бази полтавських шкіл і міський голова.

Так, минулого тижня Олександр Мамай подарував полтавським школам №29 та №32 мультимедійні комплекси. Ці пристрої значно допомагають у навчанні – підвищують ефективність сприйняття матеріалу та засвоєння знань учнями, зацікавлюють їх до навчання. Також школи міста минулого тижня отримали 10 багатофункціональних пристроїв – принтер, ксерокс і сканер в одному. Вони з’явилися у гімназії №6, школах №№ 29, 18, 30, 12, 35.

Не оминув своєю увагою мер міста і болюче питання майданчиків для паркування автомобілів, яке непокоїть багатьох полтавців. Тому в центральній частині Полтави (вулиці Фрунзе, Жовтнева, Гоголя) невдовзі з’являться нові парковки. Нині триває обговорення проектів відповідних регуляторних актів. Далі – погодження з ДАІ, встановлення знаків про паркування. Процес має завершитися десь за місяць. Далі в планах міської влади – облаштувати парковки поблизу Південного та Київського вокзалів.

На особистому прийомі міського голови минулого тижня побували майже 30 осіб. Також очільник міста розглянув звернення громадян 14 телефонних «гарячих» ліній. Відбувся прийом полтавців і в неділю в ГО «Наш Дім – Полтава» – Олександр Мамай прийняв понад 40 громадян.

А ще минулий тиждень ознаменувався масовою акцією до Дня здоров’я, організованою міською владою. Вона була проведена для того, щоб привернути увагу людей до свого здоров’я. Вперше в місті у закладах охорони здоров’я проводили обстеження полтавців та безкоштовний консультативний прийом понад 20 науковців Української медичної стоматологічної академії – професори, доценти та головні міські фахівці (терапевт, ендокринолог, окуліст, кардіолог тощо). Також проводилися інструментальні й лабораторні обстеження – електрокардіографія, флюорографія, вимірювання артеріального тиску, рівню цукру в крові.

Дуже багато роботи в Олександра Мамая й у Громадському об’єднанні «Наш дім – Полтава». Так, завдяки лідеру, минулого тижня майже 600 дітей та вчителів шкіл відвідали Києво-Печерську лавру, харківські планетарій, музей природи та цирк. Це учні полтавських шкіл №№ 24 та 13. А школярі вечірньої школи №1 побували на пізнавальній екскурсії в музеї А.С. Макаренка, що в с. Ковалівка під Полтавою.

Продовжується соціальна ініціатива міського голови з видачі продуктових наборів незахищеним верствам населення. На сьогодні вже понад 65 тисяч полтавців отримали продуктові набори й відвідали чудовий концерт Наталії Май та Олени Ковтун.

Полтавська міська рада

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини