Архів

Друк

Вибори голів ОТГ: Партія «БПП «Солідарність» лідирує, її кандидати перемагають у 40% громад

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ.

За результатами екзит-полів, проведених партійними штабами, більше 40 відсотків переможців на посади голів ОТГ - висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Жодна інша політична сила не наближається до цього результату.

Зокрема, найбільшу підтримку кандидати від «БПП «Солідарність» отримали у Харківській, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

«Кандидати від партії «БПП «Солідарність» йшли на вибори з гаслом підтримки реформи децентралізації . Їхня перемога означає, що виборці підтримують реформу децентралізації, ініційовану Президентом Порошенком», - прокоментував результати екзит-полів керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність» народний депутат України Максим Саврасов.

Наразі триває паралельний підрахунок голосів у сільських та селищних ОТГ, де голови та депутати обирались за мажоритарною системою, а також у міських ОТГ, де депутатів обирають за пропорційною системою.

Вибори голів ОТГ: Партія «БПП «Солідарність» лідирує, її кандидати перемагають у 40% громад

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ. За результатами екзит-полів, проведених партійними штабами, більше 40 відсотків переможців на посади голів ОТГ  - висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Жодна інша політична сила не наближається до цього  результату.

Зокрема, найбільшу підтримку кандидати від «БПП «Солідарність» отримали у Харківській, Вінницькій та  Дніпропетровській областях.

«Кандидати від партії «БПП «Солідарність» йшли на вибори з гаслом підтримки реформи децентралізації . Їхня перемога означає, що виборці підтримують реформу децентралізації, ініційовану Президентом Порошенком», -  прокоментував результати екзит-полів керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність» народний депутат України Максим Саврасов.

Наразі триває паралельний підрахунок голосів у сільських та селищних ОТГ, де голови та депутати обирались за мажоритарною системою, а також у міських ОТГ, де депутатів обирають за пропорційною системою.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини