Архів

Друк

Каплін зареєстрував законопроект про відміну держфінансування партій

Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував проект змін до закону «Про політичні партії в Україні».

Парламентар пропонує на період проведення АТО, а також до підвищення соціально-економічного становища населення до європейського рівня, не здійснювати державне фінансування статутної діяльності політичних партій.

«Люди на межі бідності, в країні війна, тому дати 391 мільйон з бюджету партіям, а не солдатам, лікарям чи пенсіонерам – більш, ніж цинічно. При цьому українці зі своїх доходів щомісяця відраховують 1,5% військового збору, а ми вирішили годувати політиків, які й так себе непогано почувають. Так, держфінансування партій – нормальна поширена європейська практика. Однак нам потрібно підвищити рівень життя до європейського і лише потім переймати такий досвід. Я пропоную до завершення АТО і підйому економіки поставити на паузу бюджетну підтримку політсил», - заявив Каплін.

Нагадаємо, що закон «Про політичні партії в Україні» передбачає державне фінансування статутної діяльності політичних партій з 2016 року. Держава також взяла на себе зобов’язання, відшкодовувати партіям витрати, пов’язані з фінансуванням їхньої передвиборної агітації під час чергових та позачергових виборів народних депутатів України.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини