Архів

Друк

ЦВК обрало склад окружної виборчої комісії в ВО 151

27 травня в залі засідань Центральної виборчої комісії відбулося жеребкування щодо включення кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на проміжних виборах 17 липня 2016 року в одномандатному виборчому окрузі № 151.

Кандидатури подавалися політичними партіями – суб’єктами виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на останніх виборах народних депутатів України.

До складу окружної виборчої комісії у ВО 151 визначено імена 18 членів. ОПОРА проаналізувала  склад ОВК на наявність у членів попереднього досвіду, а саме  в яких регіонах входили до комісій, які посади займали та чи змінювали партійну приналежність.

Попередній досвід

Демчук Інна Валеріївна – обрана головою комісії за поданням від ВО «Батьківщини». Працювала членом окружної виборчої комісії у 2012 році на виборах народних депутатів від «Батьківщини» у 151 окрузі та членом комісії у 2014 році на виборах народних депутатів від «Батьківщини» у тому ж окрузі. Також двічі працювала секретарем комісії – на президентських виборах 2014 року від Зоряна Шкіряка та в 2015 році на місцевих виборах від ВО «Батьківщини». Усі рази в Полтавській області.

Севастьянов Євген Володимирович – обраний заступником голови комісії за поданням від «Опозиційного блоку». Працював членом комісії в 2010 році на президентських виборах від Віктора Януковича у 153 окрузі та заступником голови комісії в 2014 році на виборах народних депутатів від «Партії регіонів» у 151 окрузі.

Пишна Лариса Григорівна – обрана секретарем комісії за поданням «Народного фронту». Працювала членом окружної комісії в 2010 році на президентських виборах від Арсенія Яценюка та членом комісії в 2015 році на місцевих виборах від «Радикальної партії Олега Ляшка». Обидва рази в Полтавській області.

Абліцова Наталія Вікторівна – працювала членом комісії на місцевих виборах 2015 року у Запорізькій області від політичної партії «Наша земля». На цих виборах працюватиме за поданням від «Інтернет партії України».

Буць Валентина Гордіївна – працювала секретарем окружної виборчої комісії в 2012 році на виборах народних депутатів від партії «Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина» у 151 окрузі, заступником голови комісії в 2014 році на президентських виборах від Сергія Тігіпко у 153 окрузі та членом комісії в 2015 році на місцевих виборах від «Опозиційного блоку». Усі рази в Полтавській області. На виборах народного депутата працюватиме від «Опозиційного блоку».

Жеба Оксана Іванівна – працювала головою комісії в 2014 році на виборах народних депутатів від «Партія Зелених України» в Київській області та членом комісії в 2015 році на місцевих виборах від «Сили людей» в Київській області. Працюватиме від цієї ж партії й цього разу.

Ігнатьєва Наталія Анатоліївна – працювала членом комісії в 2014 році на президентських виборах від Василя Куйбіди у 153 окрузі, в 2014 році на виборах народних депутатів від «Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» у 151 окрузі та в 2015 році на місцевих виборах від «Радикальної партії Олега Ляшка». Всі рази в Полтавській області. У 151 округу працюватиме за поданням політичної партії «Відродження».

Клименко Анна Сергіївна – працювала членом комісії в 2015 році на місцевих виборах від «Радикальної партії Олега Ляшка» в Полтавській області й продовжує працювати на виборах народного депутата від цієї ж партії.

Середін Олександр Іванович – працював членом окружної комісії в 1998 році від «Народного руху України», членом комісії в 2014 році на виборах народних депутатів та в 2015 році на місцевих виборах від «Свободи». Усі рази працював в Полтавській області на території  151 округу. До ЦВК його кандидатуру подала політична партія «БПП «Солідарність».

Сидоренко Сергій Анатолійович – працював членом комісії в 2014 році на виборах народних депутатів від «УДАРу» у 151 окрузі в Полтавській області та в тому ж році на президентських виборах від Олега Тягнибока у 153 окрузі в Полтавській області. Зараз працюватиме за поданням від «Батьківщини».

Шевченко Наталія Володимирівна – працювала членом комісії на президентських виборах 2010 року в Сумській області від Юлії Тимошенко. Цього року «Партії Зелених України» представила її кандидатуру до ОВК.

Решта членів вперше працюватимуть у складі окружної виборчої комісії.

Бібен Михайло Михайлович – член комісії від «Радикальної партії Олега Ляшка»..

Буць Наталія Іванівна – член комісії від «Опозиційного блоку».

Войтенко Юрій Семенович – член комісії від «Нова політика».

Долгополов Геннадій Володимирович – член комісії від «Об’єднання «Самопоміч».

Млинченко Федір Кузьмич – член комісії від «Ліберальна партія України».

Самородін Олександр Анатолійович – член комісії від «Єдина країна».

Скрипай Олександр Сергійович – член комісії від «Об’єднання «Самопоміч».

Таким чином окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №151 має лише 7 з 18 членів комісії, які до цього не мали досвіду роботи в ОВК. Решта (одинадцять) такий досвід мають.

Варто відмітити, що троє членів комісії, раніше працювали в інших регіонах, а саме на Київщині, Запоріжжі та Сумщині. Більшість членів (вісім) раніше змінювали партійну приналежність.

Дар’я Черкашина - координатор громадського спостереження у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини