Архів

Друк

Робота полтавських депутатів-мажоритарників за квітень: 13 законопроектів та 11 постанов

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала законотворчу діяльність чотирьох народних депутатів-мажоритарників з Полтавщини: Юрія Бублика, Сергія Капліна, Костянтина Іщейкіна та Костянтина Жеваго і виявила, що за квітень у сукупності нардепи подали 13 законопроектів та 11 постанов.

У квітні серед народних депутатів лідером опинився Костянтин Іщейкін (ВО 148, член депутатської фракції “Блок Петра Порошенка”), зареєструвавши 7 постанов. Зазначимо, що серед них немає жодного, зініційованного ним особисто. Нардеп виступив у співавторстві з Андрієм Павелко (Заступник голови депутатської фракції партія «Блок Петра Порошенка»), Василем Амельченко (Член депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка), Володимирем Шкварилюком (Член депутатської фракції Політичної партії «Народний фронт»), Олександром Горбуновим (Член депутатської фракції Політичної партії «Народний фронт»), Андрієм Гордєєвим (Член депутатської фракції партія «Блок Петра Порошенка»), Богданом Дубневичем (Член депутатської фракції партія «Блок Петра Порошенка») та Іваном Крулько (Член депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина").

18 квітня було  зареєстровано проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо електронних комунікацій).

Решта постанов були зареєстровані 20 квітня:

  • Проект Постанови про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо портового (адміністративного) збору).
  • Проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Миколаївській області з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.
  • Проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.
  • Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення по всій території України.
  • Проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення зміни до пункту 33 розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Миколаївській області з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.
  • Проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо застосування по всій території України експерименту з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

Друге місце за активністю посів Юрій Бублик (ВО 145, член депутатської фракції “Блок Петра Порошенка”). Всього ‑ 3 постанови, співавторами яких стали також й інші народні депутати: Сергій Власенко (Член депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина") та Олена Бойко (член депутатської фракції Політичної партії “Народний фронт”).

14 квітня Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (щодо підняття Державного Прапору України).

19 квітня Проект Постанови про перейменування деяких населених пунктів.

21 квітня Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо повноважень у сфері забезпечення професійно-технічної освіти).

Народний депутат Сергій Каплін (ВО 144, член депутатської фракції “Блок Петра Порошенка”, член партії “Партія Простих Людей”) за квітень зареєстрував лише одну постанову 5 квітня про відхилення проекту Закону України про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо захисту прав пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років. Зазначимо, що нардеп виступв ініціаторов даної постанови.

Для Костянтина Жеваго (ВО 150, позафракційний) квітень – місяць затишшя. Жодної постанови та законопроекту.

Даря Черкашина, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини