Архів

Друк

Нардеп Каплін пропонує змінити Конституцію і «звільняти» депутатів за 5 прогулів

В Конституції може з’явитися норма, яка передбачає дострокове припинення повноважень народного депутата, якщо він без поважних причин не був присутнім на пленарних засіданнях більше 5 разів.

Відповідний законопроект вже зареєстрував народний депутат від фракції «УДАР» Сергій Каплін.

«Усіх працівників, які прогулюють роботу роботодавці звільняють. Але чомусь це правило не розповсюджується на депутатів. У Конституції є перелік підстав дострокового припинення повноважень нардепа. Але він не містить положень щодо дострокового припинення повноважень у зв’язку з пропуском пленарних засідань без поважної причини. Тому я зареєстрував законопроект, який передбачає внесення змін до Конституції. У разі його прийняття депутатів «звільнятимуть», якщо вони без поважних причин пропустили більше 5 пленарних засідань», - розповів Сергій Каплін.

Нагадаємо, що ударівець вже зібрав близько 200 підписів народних депутатів, які підтримують дану ініціативу.

«Хочу подякувати тим нардепам, які підтримали мою ініціативу. Спочатку мені казали, що нереально знайти підтримку цього законопроекту в Парламенті. Але після моїх виступів і аргументів мої колеги підтримали цей законопроект. І чи поставив депутат свій підпис під законопроектом або ні показує його справжнє обличчя і ті цілі, які він переслідує в Верховній Раді», - зазначив Сергій Каплін.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини