Архів

Друк

Мер Кременчука особисто перевірить якість відремонтованих дахів багатоповерхівок

Курс, взятий керівництвом Кременчука, щодо капітального ремонту дахів житлових будинків буде продовжено і у наступному році.

Про це зазначив сьогодні на щотижневій апаратній нараді міський голова Кременчука Олег Бабаєв. У минулому році завдяки спільним зусиллям управління житлово-комунального господарства та управляючих компаній було капітально відремонтовано 86 покрівель багатоповерхових будинків. Якість ремонту представники міської влади на чолі з міським головою перевіряли особисто. Цього року відремонтовано 70 дахів, якість виконання ремонтних робіт і тепер не залишать без перевірки - міський голова Олег Бабаєв та його заступники найближчим часом планують перевірити роботу покрівельників.

Щодо наступного року, то мер дав дорученням начальникові УЖКГ Сергію Ярошу визначитися із переліком будинків, в яких необхідно відремонтувати покрівлі у наступному році. Управління житлово-комунального господарства повинне обов’язково включити цей пункт до додаткових угод, які заключатимуться з ТОВ «Житлорембудсервіс», «Добробит» та «Перспективою» на наступний рік.

Поділіться з друзями:   

Останні новини