Архів

Друк

Органами ДВС Полтавщини стягнуто147 млн. грн. податкової заборгованості

Спільні заходи щодо підвищення ефективності взаємодії органів Державної виконавчої служби у Полтавській області та регіональних ОДПС при виконанні рішень про стягнення до бюджету – стали основною темою обговорення під час спільної робочої наради, що пройшла днями у Полтаві.

В засіданні взяли участь перший заступник начальника управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області Наталія Король, заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Людмила Голуб, представники виконавчої служби області та податківці.

Як повідомив присутнім начальник відділу погашення податкового боргу ДПС у Полтавській області Микола Гарькавенко станом на 1 жовтня поточного року за результатами позовної роботи податкових органів державною виконавчою службою здійснюються виконавчі провадження щодо стягнення податкової заборгованості в сумі 147,4 млн.грн. відповідно до 543 рішень судів. Із зазначеної кількості 251 виконавчий документ щодо стягнення заборгованості у сумі 69,3млн.грн. (або 47%) перебуває на виконанні понад терміни, передбачені чинним законодавством (більше 6 місяців). Тож, виконавчі провадження з порушенням законодавчо встановлених термінів по боржниках – залишається тим проблемним питанням, що потребує негайного виправлення.

В ході засідання його учасники вирішили проаналізувати причини затягування термінів виконання судових рішень (які перебувають на виконанні понад 6 місяців) та вжити належних заходів щодо їх завершення і забезпечення надходження коштів до бюджету. Зокрема організувати роботу по здійсненню спільних з податковими органами рейдів з метою вилучення готівкових коштів на діючих торгових об’єктах боржників.

Як відзначили податківці, одним із пріоритетних напрямків роботи по примусовому стягненню податкового боргу на сьогодні є отримання рішень судів в частині обмеження виїзду боржників за межі України. Так, протягом 9 місяців поточного року податковими органами області до виконавчої служби направлено відповідних клопотань по 322 боржниках, з яких позитивні рішення судів отримано лише по 6 платниках.

За результатами обговорення представники податкової та виконавчої служб області погодилися спланувати спільні дії так аби всі зусилля були спрямовані на досягнення головної мети – погашення податкового боргу та наповнення Державної скарбниці.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації
та громадськістю ДПС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини