Архів

Друк

Полтавські школярі відвідали з екскурсією кінологічний центр при УМВС Полтавщини

Вже стало традицією запрошувати дітей на екскурсії до кінологічного центру при УМВС України в Полтавській області.

Ось і 29 жовтня до центру на зустріч із вірними друзями людини завітали учні 8 класів Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І. П. Котляревського.

Спочатку діти оглянули умови, в яких проживають учбові собаки. Потім школярі на власні очі переконалися у професіоналізмі чотирилапих друзів. Песики шукали заховані речі, затримували злочинців, шукали вибухові речовини та зброю.

Наталія Мізєва, класний керівник одного із класів, поділилася своїми враженнями від екскурсії: «Ми давно хотіли завітати до кінологічного центру, оскільки мали багато інформації про нього: наскільки гарно підготовлені собаки, їхня професійна дресура просто вражає! І ось сьогодні ми завітали до центру. Допомогли нам сюди потрапити керівництво УМВС в Полтавській області. Учням було дуже цікаво спостерігати за чотирилапими вихованцями цього закладу. Одна із думок, яка зявилася під час екскурсії: це створити клуб юних кінологів, і мені здається, що наші діти будуть першими, які захочуть працювати з собаками».

Учень 8-го класу також висловив свою думку від побаченого: «Мені було дуже цікаво спостерігати, коли собаці віддавали команди жестами! Це було цікавіше, ніж коли просто казати «сидіти», «стояти», «лежати»! »

Старший інспектор-кінолог кінологічного центру Сергій Пронь зауважив: «Сьогодні в нашому кінологічному центрі діти мали змогу побачити як собачки виконують вправи загального курсу дресирувань та деякі прийоми спеціального курсу: пошуку вибухових речовин та зброї. Також, я вважаю, дітям було цікаво подивитись на те, як собаки затримують злочинців в парі та індивідуально. Я вважаю, що таке спілкування собак і дітей сприяє встановленню контакту між людиною та твариною, можливо навіть хтось з них в майбутньому захоче працювати в нашій службі.»

Поділіться з друзями:   

Останні новини