Архів

Друк

Міський голова Кременчука Олег Бабаєв отримав відзнаку «Золоте серце України»

Cьогодні відбулося пленарне засідання XХV сесії Кременчуцької міської ради VІ скликання, на якому депутати розглянули 28 питань порядку денного та 3 додаткових.

Засідання сесії розпочалося з урочистостей. Міський голова Олег Бабаєв вручив грамоти Полтавської обласної державної адміністрації та облради, виконавчого комітету Кременчуцької міської ради представникам депутатського корпусу, керівникам підприємств, установ та організацій міста за активну участь у проведенні Дня міста та привітав депутатів, які у міжсесійний період відсвяткували дні народження.

Регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита подякувала міському голові Олегу Бабаєву та депутатам міської ради за активну участь у цьогорічній акції «Серце до серця», завдяки якій у Кременчуці вдалося зібрати 113 тис. грн. для закупівлі медичного обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет. Вона вручила найактивнішим депутатам грамоти, а міському голові символічну відзнаку «Золоте серце України».

Перед розглядом порядку денного народні обранці заслухали і підтримали депутатський запит свого колеги Дмитра Кравченка до директора ПТК «Візит» Олександра Мельника, генерального директора ОДТРК «Лтава» Миколи Ляпаненка, прокурора Кременчука Тимофія Кодоли щодо зникнення 29.10.2012 року з кабельної мережі ПТК «Візит» телепрограм, що транслюються Полтавською обласною державною телерадіокомпанією «Лтава».

Розпочавши розгляд порядку денного, першим народні обранці розглянули питання «Про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом». Цим почесним знаком нагородили кременчужан переможців паралімпіади-2012 у Лондоні Андрія Голівця та Єгора Дементьєва. Це рішення міський голова Олег Бабаєв підписав прямо у сесійній залі, після чого вручив спортсменам нагороди, а їх тренерам почесні грамоти та грошові винагороди.

На сесії депутати прийняли низку рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, більшість з яких стосувалася бюджетних питань, внесли доповнення до затвердженого 29 листопада 2011 року Плану роботи міської ради з підготовки регуляторних актів на 2012 рік, уточнили показники міського бюджету в частині розподілу міського фонду охорони навколишнього природного середовища по заходах на виконання програми охорони довкілля в м. Кременчуці на 2012 рік. Дали дозвіл ПАТ «Кременчуцький річковий порт» на використання піску річкового з донних відкладень, отриманого під час проведення підприємством невідкладних днопоглиблюваних робіт для забезпечення судноплавства. Цього дня народні обранці також затвердили нові редакції статутів ряду комунальних закладів культури.

Як завжди, депутати розглянули і прийняли низку рішень, що стосувалися земельних питань, що стосувалися надання земельних ділянок у оренду та постійне використання, надання згоди на встановлення земельних сервітутів та інших.

На наступну сесію депутати міської ради зберуться вже 27 листопада 2012 року.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини