Архів

Друк

Віктор Животенко пообіцяв що наступного року в Нових Санжарах збудують спортивно-розважальний комплекс

З робочою поїздкою в Новосанжарському районі перебував перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, під час якої взяв участь в урочистому відкритті третьої групи в Лелюхівському дитячому садочку та введення в дію нового цифрового флюорографу в центральній районні лікарні.

В Лелюхівському ДНЗ донедавна функціонувало дві групи і обидві були перевантажені, тому вирішили відкрити ще й третю, а для цього провести ремонт в частині другого поверху. Завідуюча «Колоском» Галина Таран розповіла, що протягом останніх двох років на ремонт приміщення використано близько 190 тисяч гривень. Полагоджено мережу водозабезпечення і каналізації, проведено ремонт у кімнатах, замінено вікна. Особлива подяка колективу Комунального підприємства «Будівельник» та його керівнику депутату районної ради Олександру Вусику, ПП «Лавіта», яке очолює депутат районної ради Віктор Клюшник та ФГ «Чумачка», яким керує Тамара Клюшник і, звичайно ж, обласному та районному керівництву.

З важливою подією вихованців та педколектив «Колоска» вітали перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, голова райдержадміністрації Сергій Шовкопляс, голова районної ради Володимир Левицький, начальник відділу освіти РДА Юрій Зінченко, депутат обласної ради Григорій Перерва. А колишня завідувачка ДНЗ «Колосок», ветеран педагогічної праці Марія Зубашич, яка вихованню підростаючого покоління віддала понад чотири десятиліття, в свою чергу, подякувала обласній, районній, місцевій владі за турботу про дітей, а значить – про завтрашній день села й України, дала своєрідний наказ: так тримати!

Відтепер дитяча родина «Колоска» зросла на двадцять двох хлопчиків і дівчаток, в перспективі – створення ще однієї групи, в якій виховуватимуться діти-інваліди.

Після дитсадка керівники та гості району навідалися у центральну районну лікарню, аби прийняти участь в урочистому відкритті сучасно обладнаного флюорографічного кабінету.

У своєму зверненні до гостей та присутнього на зібранні медичного персоналу головний лікар ЦРЛ Ольга Гиря нагадала, як навесні, під час робочої зустрічі щодо ліквідації наслідків весняної пожежі в поліклініці, Віктор Животенко пообіцяв допомогти району у придбанні вище означеного надсучасного медичного обладнання. Довго чекати не довелось. Незабаром Новосанжарському району було виділено 548 тисяч гривень субвенції державного бюджету на придбання цифрового флюорографу. Але за правилами, необхідно було облаштувати відповідне приміщення та переоснащити систему електропостачання. Тут, як і завжди, до справи долучилися місцеві благодійники – Віктор Клюшник та Микола Харченко, а також працівники філії ПАТ «Полтаваобленерго».

Почесне право перерізати стрічку в відремонтованому та сучасно обладнаному флюорографічному кабінеті було надано – першому заступнику голови облдержадміністрації Віктору Животенку, заступнику начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрію Курилку та керівникам району Сергію Шовкоплясу і Володимиру Левицькому. Оглядаючи кабінет і нову апаратуру, Сергій Миколайович нагадав, що Новосанжарській ЦРЛ необхідний новий рентген апарат, адже старий служить громаді вже понад 30 років. Юрій Васильович пообіцяв допомогти району вирішити і цю проблему, але вже в наступному, 2013 році.

Під час зустрічі новосанжарці почули ще одну приємну новину – вже в наступному році обласна державна адміністрації буде піднімати клопотання про виділення коштів з державного бюджету на будівництво спортивно-розважального комплексу в Нових Санжарах.

Поділіться з друзями:   

Останні новини