Архів

Друк

Полтавські податківці збирють пропозиції для вдосконалення податкової системи

Пропозиції підприємців та громадськості щодо вдосконалення функціонування податкової системи будуть систематизовані та знайдуть своє відображення в програмі лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється зараз ДПС України на виконання доручення Президента України Віктора Януковича.

Для цього протягом жовтня-листопада поточного року органами ДПС у Полтавській області проводитимуться зустрічі, розширене засідання Громадської ради, «круглі столи» з місцевими підприємцями та громадськістю. У приміщеннях органів ДПС та Центрів обслуговування платників податків будуть встановлені спеціальні скриньки, в яких платники податків зможуть залишати свої побажання та пропозиції.

Також на єдиному веб-порталі ДПС України www.sts.gov.ua функціонуватиме банер „Пропозиції щодо вдосконалення державної податкової політики” для збору відповідних пропозицій від представників бізнесу.

Заходи з лібералізації податкової системи запроваджуватимуться, в першу чергу, з урахуванням пропозицій та побажань підприємців.

ДПС у Полтавській області запрошує підприємців регіону висловити свою точку зору та взяти активну участь у формуванні нової податкової політики держави.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю ДПС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини