Архів

Друк

У Кременчуці підписано Угоду про співпрацю в питаннях інфраструктури із залучення інвестицій

Учора у Кременчуці було підписано угоду про співпрацю між Полтавським регіональним центром із інвестицій Державного агентства із інвестицій та управління національними проектами України, виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради та комунальним підприємством «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».

Перший заступник міського голови Андрій Погрібний, який безпосередньо взяв участь у процедурі підписання угоди,  відмітив, що співпраця нашого міста із Державним агентством із інвестицій та управління національними проектами України безперечно буде корисною для Кременчука.  Оскільки дане агентство займається не тільки залученням інвестицій в Україну, а й веде супровід усіх крупних інвестиційних проектів, які проходять у нашій країні.  Тож перед Кременчуком ця угода має відкрити широкий спектр можливостей у плані залучення інвестицій у різні сфери його життєдіяльності.

У свою чергу, керівник Полтавського регіонального центру з інвестицій і розвитку Дмитро Лєта, який цього дня також підписував угоду про співпрацю, зазначив, що останнім досягненням їх роботи є будівництво сміттєпереробного заводу із залученням інвестицій.

Наприкінці зустрічі Андрій Погрібний зауважив, що співробітництво КП «Кременчук Інвест» та Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України вже розпочалося. Днями у Кременчуці планують провести засідання круглого столу, де розглядатимуть питання залучення інвестицій у галузь машинобудування. На засідання запросять представників інвестиційних компаній України, керівників підприємств, викладачів і студентів вищих навчальних закладів Кременчука.

Поділіться з друзями:   

Останні новини