Архів

Друк

Заходи до 15-річчя Конституції та 20-річчя Незалежності обговорювали в облдержадміністрації

Начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики ОДА Микола Перепелиця під час наради в облдержадміністрації повідомив, що у графіку вже є 14 стандартних пунктів проведення об’єднаних заходів, які триватимуть протягом 2 місяців.

Вже після 9 травня розпочнуться масові заходи для молоді, щоб до кінця червня (завершення навчання) провести для дітей виставки, музейні екскурсії, виховні години, колоквіуми, бібліотечні лекції, семінари, а під час відпочинку - пізнавальні заходи у таборах.

«Йде творчий процес зібрання пропозицій змін до Конституції. Нам треба використовувати всі заходи для інформування населення.. щоб керівник кожної структури зібрав свій колектив і максимально вислухав людей та доніс до них інформацію про реформи», - зазначив під час виступу Микола Перепелиця.

Центральними заходами стануть проведення "круглого столу" на рівні керівництва області, вчених, а також цикли передач та теле-радіо-виступи посадовців у ЗМІ.

Передбачено також проведення Дня єдиного інформування, - зазначив Перепелиця.

Нараду з питань підготовки та проведення в області заходів до відзначення 15-річниці Конституції України, 20-річниці Незалежності провів заступник голови-керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко.

«Ми не обмежується однією датою, це буде комплекс заходів протягом 2 місяців, і колоквіуми, і семінари для ВНЗ... під гаслом «Ми - українці!», - підкреслив під час спілкування з журналістами Валерій Пархоменко.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини