Архів

Друк

Олег Бабаєв привітав кременчужан - переможців Параолімпійських ігор 2012 року

25 вересня міський голова  Олег Бабаєв зустрівся з кременчужанами – переможцями Параолімпійських ігор 2012 року та їх особистими тренерами.

А саме чемпіоном  Параолімпійських ігор з легкої атлетики (штовхання ядра), вихованцем Кременчуцької філії Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Андрієм Голівцем, дворазовим чемпіоном Параолімпійських ігор з велоспорту на шосе (індивідуальна та групова гонка), вихованцем КДЮСШ «Авангард» Єгором Дементьєвим ( з 2010 року тренується в спортивному клубі «ІСД» у м. Донецьк) та тренером-викладачем відділення велосипедного спорту КДЮСШ «Авангард», тренером штабної збірної команди України Віктором  Дементьєвим, тренером-викладачем відділення велосипедного спорту КДЮСШ «Авангард», Романом Радченком, тренером-викладачем  відділення легкої атлетики ДЮСШ № 1 Олександром Кисельовим.

Олег Бабаєв привітав параолімпійців з перемогами, подякував їм за те, що вони прославляють Кременчука на державному та міжнародному рівнях та побажав їм подальших успіхів та досягнень у спорті. Зі свого боку, керівник міста пообіцяв всіляко сприяти розвитку фізкультури та спорту у місті, створити у Кременчуці належні умови для тренування спортсменів різних видів спорту. Міський голова  запросив  спортсменів та їх особистих тренерів на наступну сесію, яка відбудеться 30 жовтня, де їх урочисто  відзначать та привітають з високими досягненнями. Кожен параолімпієць отримає по 10 тис. грн. та будуть нагороджені почесним знаком «За заслуги перед містом», а їх тренери по 5 тис. грн.. Олег Бабаєв також пообіцяв спортсменам обов’язково з часом вирішити їх житлові питання.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини