Архів

Друк

На колегії УМВС Полтавщини правоохоронці обговорили проблеми і досягнення міліції регіону

Учора, 14 вересня, в актовій залі управління МВС України в Полтавській області відбулося розширене засідання колегії за участю керівників галузевих служб УМВС Полтавщини та начальників міських і районних відділів міліції області.

Зустріч пройшла під головуванням начальника УМВС України в Полтавській області генерал-майора міліції Едуарда Федосова.

Колегія розпочалася з приємного – нагородження працівників ОВС. Так, за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод громадян начальнику Кременчуцького міського управління присвоєно чергове спеціальне звання – полковник міліції. А начальнику Октябрського РВ Олександру Терелі достроково присвоєно чергове спеціальне звання – підполковник міліції.

Молодшого інспектора-кінолога групи організації кінологічної діяльності прапорщика міліції Сергія Кузьменко нагороджено Почесною грамотою МВС України.

За професійні дії, сумлінне виконання службових обов’язків, ефективну організацію і проведення оперативних заходів по викриттю резонансних фактів хабарництва п’ятьох працівників УБОЗ УМВС Полтавщини відмічено цінними подарунками.

Крім цього Едуардом Вікторовичем було представлено нового начальника Оржицького райвідділу міліції капітана міліції Олександра Мартиша та тимчасово виконуючого обов’язки начальника лінійного відділення в річковому порту Кременчук майора міліції Олега Стешенка.

Друга частина наради стосувалася робочих питань, під час обговорення яких начальник УМВС області визначив конкретні завдання щодо боротьби зі злочинністю в області та зосередив увагу присутніх на шляхах реалізації пріоритетних завдань, визначених керівництвом держави.

Нарада продовжилася обговоренням методів активізації роботи у розкритті незаконних заволодінь автотранспортними засобами, покращення профілактики аварійності на території області та результатів проведення місячника з безпеки дорожнього руху. Зважаючи на те, що видобуток природних паливно-енергетичних ресурсів має державне значення, присутні розглянули й стан викриття та документування злочинів у паливно-енергетичному комплексі.

Чільну увагу керівництво управління Міністерства внутрішні справ Полтавщини зосередило і на підготовці підрозділів міліції до забезпечення охорони громадського порядку під час проведення виборів до Верховної ради України у 2012 році. Окремим питання також було винесено проведення цільової оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка».

Підбиваючи підсумки роботи наради, керівник міліції Полтавщини Едуард Федосов зробив акцент на повному обліку злочинів і звернень громадян, а також на їх оперативному та адекватному розгляді. Окремо очільник міліції Полтавщини наголосив на суворому дотриманні дисципліни і законності під час виконання службових обов’язків та ввічливому ставленні до громадян.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини