Архів

Друк

Запрацював централізований харчоблок на базі 5-ої міської лікарні Кременчука

1 вересня 2012 року став першим днем офіційної роботи централізованого харчоблоку на базі  5-ої міської лікарні, де готують їжу для пацієнтів чотирьох міських лікарень.

Як організований процес приготування страв цього дня особисто перевірив міський голова Олег Бабаєв. За словами головного лікаря 5-ої міської лікарні Максима Середи, наразі відпрацьовані графіки роздачі готової продукції у кожний лікарняний заклад. Зокрема, на отримання сніданку, обіду та вечері для них відводиться приблизно 20-25 хвилин.

Міський голова Олег Бабаєв зазначив, що завдяки централізації приготування їжі для міських лікарень вдасться не тільки зекономити кошти за оплату комунальних послуг та енергоносіїв, а й спрямувати заощаджені фінанси на покращення фінансування харчування пацієнтів. Варто зазначити, якщо раніше на харчування хворого витрачали близько 1,5 грн. на день, то із 1 вересня витрачатимуть до 6 грн 50 коп. У раціон хворого обов’язково входитимуть молочні, м’ясні та рибні страви. Планується, що наприкінці поточного року за рахунок зекономлених коштів на харчування пацієнтів міських лікарень витрачатимуть до 10 гривень на день.

Цього дня керівник міста зняв пробу із кожної страви, їхньою якістю залишився задоволений.

Поділіться з друзями:   

Останні новини