Архів

Друк

Влада Кременчука звітує про готовність до зими

На нараді з керівниками житлово-комунальних підприємств говорили про стан підготовки міста до зими.

30 серпня  міський голова Олег Бабаєв провів нараду з керівниками житлово-комунальних підприємств міста, на якій представники теплозабезпечуючих організацій, контролюючих інспекцій, управляючих компаній та керівники галузей освіти, медицини та культури  прозвітували про стан підготовки міста до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років.

Вцілому стан підготовки Кременчука до зимового періоду особливого занепокоєння не викликає: житловий фонд, що обслуговує ТОВ «Житлорембудсервіс», готовий на 94%, ТОВ «Добробит» - на 95 %, готовність будинків приватного ЖЕПу «Перспектива» -  блиько 80 %, майже стовідсотково готові об’єкти освітянської галузі, галузей охорони здоров’я, культури.  Серйозні нарікання контролюючих інспекцій були лише до підготовки житлового фонду приватним ЖЕПом «Гарпун».

Теплопостачальні організації КП «Теплоенерго» та ТЕЦ ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які забезпечують теплопостачання Крюківського району, зазначили, що всі роботи ведуться відповідно до затверджених графіків. В той же час, проблеми в питанні підготовки до осінньо-зимового періоду у Кременчуцької філії ВАТ «Полтаваобленерго», більшість з них пов’язана з відсутністю необхідних матеріалів для  ремонту, залишаються не вирішеними. Кременчуцькі енергетики неодноразово зверталися до  свого полтавського керівництва з проханням вирішити питання ремонтного фонду, однак воно до цих пір залишається відкритим.  Роботи ж із заміни трубопроводу по вул. Свердлова обіцяють завершити до 9 вересня. Міський голова Олег Бабаєв зазначив, що він стурбований таким відношенням енергетичної компанії до підготовки мереж Кременчука до зимового періоду тому, щоб не допустити ситуації, яка виникла кілька років тому у Алчевську, міська влада збирається звернутися зі скаргою на ПАТ «Полтаваобленерго» до Міністра палива та енергетики Юрія Бойка. Крім того, вже на  наступному тижні Олег Бабаєв планує  особисто зустрітись з керівником ПАТ «Полтаваобленерго» Євгеном Зосименком, щоб обговорити це питання.

Обговорювалося на нараді і питання підготовки до роботи у зимовий період снігоприбиральної техніки. Представник КАТП-1628 повідомив, що підприємство цього року оновило автомобільний парк як за рахунок коштів міського бюджету, так і за власні кошти: придбано два автомобілі з відвалами та ще один солерозкидувач. Вирішене питання і щодо закупівлі матеріалу для посипки доріг  – два вагони солі  підприємство вже отримало, ще два надійне найближчим часом.

Ще одну нову машину марки «Бобкет» з навісним обладнанням для очищення вулиць міста від снігу придбало і КП «Благоустрій Кременчука». Олег Бабаєв звернув увагу керівників управляючих компаній на те, що вони повинні брати приклад з комунальних підприємств та на наступний рік закупити нову техніку для прибирання снігу з прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини