Архів

Друк

На в’їзді у Нові Санжари встановлять БМП

У Нових Санжарах в День високомобільних десантних військ (ВДВ), члени громадської ради довго і активно обговорювали місце встановлення пам’ятника бойової машини піхоти.

Перед засіданням зустрілися біля алеї Слави і разом з воїнами-афганцями відвідали приміщення майбутнього районного музею. Тут зараз продовжуються ремонтні роботи. Заступник голови райдержадміністрації Володимир Борт розповів про те, що планується відкриття виставкового залу, де буде і куточок, присвячений воїнам-інтернаціоналістам. Далі голова районної ради Володимир Левицький та голова РДА Сергій Шовкопляс поділилися своєю пропозицією про встановлення символічного пам’ятника бойової машини піхоти поряд з цим музеєм. Однак воїни-афганці не схвалили таку ідею влади, і обговорення цього питання перенеслось в кабінет голови районної ради.

Тут розглянули ряд інших пропозицій, зокрема заслухали і те, як бачить вирішення цього питання керівник Держрезерву, депутат Верховної ради України трьох скликань Олексій Лелюк, який і посприяв із знаходженням та купівлею згадуваної машини. Озвучив цю думку його радник, депутат обласної ради Григорій Перерва. Присутні погодилися з Григорієм Степановичем, що найкраще місце для встановлення пам’ятника бойової машини піхоти – в’їзд у селище. Туди, за сприяння Олексія Лелюка, планують виготовити солідний напис з назвою селища, а поряд хочуть обладнати місце відпочинку, аби кожен міг зупинитися біля БМП і згадати роки армійської служби, віддати шану воїнам-землякам.

Отже невдовзі ті, хто проїжджатиме автошляхом «Полтава-Олександрія», безпомилково відрізнятимуть поворот на Нові Санжари, адже «кордон» селища символічно охоронятиметься бойовою машиною піхоти.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини