Архів

Друк

У Кременчуці комунальні підприємства готують техніку до роботи взимку

Нещодавно під час засідання штабу з підготовки Кременчука до осінньо-зимового періоду керівники комунальних підприємств звітували заступнику міського голови Валерію Медведовському про підготовку снігоприбиральної та іншої техніки до роботи взимку.

Керівник КП «Благоустрій Кременчука» доповів, що на підприємстві  вже відремонтовано і підготовлено до роботи 6 одиниць техніки, розпочата  роботи із заготівлі  посипального  матеріалу. Начальник КП «КАТП-1628» повідомив, що наразі на території підприємства готується ангар для зберігання  солі. Тендер на придбання 25 вагонів солі вже проведено,  її буде доставлено до Кременчука,  коли буде завершено підготовку ангару. До роботи взимку готові 15 одиниць техніки, які працювали у минулому році, крім того, підприємство придбало ще один автомобіль КрАЗ та планує купити ще 2 навісні відвали для прибирання снігу.

Керівник шляхового ремонтно-будівельного управління доповів, що само підприємство вже підготовлене до зимового періоду, а  автомобілі та 7 навісних відвалів готують до роботи у період сильних снігопадів.

Заступник міського голови Валерій Медведовський пообіцяв особисто перевірити  наявність та стан снігоприбиральної техніки на комунальних підприємствах міста.

Поділіться з друзями:   

Останні новини