Архів

Друк

У Кременчуці продовжують оновлювати автомобільний парк комунальних підприємств

Міський голова Олег Бабаєв поставив за мету максимально оновити автомобільний парк комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.

У минулому році вперше за багато років для комунальних підприємств, зокрема:  шляхового ремонтно-будівельного управління, комунального автотранспортного підприємства-1628, КП «Благоустрій Кременчука»  було придбано нову сучасну техніку. КП«Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно – будівельне управління» отримало нову дорожню фрезу, асфальтоукладчик, дорожній каток, сучасну машину для дорожньої розмітки, новостворена дорожня служба - два вантажопасажирських автомобілів «Газель», КАТП-1628 – новий           спеціалізований підмітально–прибиральний автомобіль–пилосос, 3 автомобілі - сміттєзбирачі на базі автомобіля КрАЗ.

У поточному році  комунальні підприємства продовжують оновлювати парк техніки. Так для КП «Міськсвітло» планується придбати нову автовишку, для ШРБУ – два катка, для КАТП-1628- бульдозер, поливомийну машину, сміттєвоз та пилосос. КП «Благоустрій Кременчука» у цьому році було придбано багатофункціональний автомобіль фірми «Bobcat», що може експлуатуватися на багатьох видах дорожніх і земельних робіт, а також пристосований для виконання різноманітних робіт, пов’язаних із  благоустроєм міста. Цього року підприємство планує  придбати ще один подібний автомобіль, але  з іншими насадками.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини