Архів

Друк

Жителі Кременчука спілкувались з мером у прямому ефірі

2 липня на телеканалі ОДТРК «Лтава» відбувся прямий ефір міського голови Олега Бабаєва.

Майже годину міський голова Кременчука розповідав телеглядачам про будні та перспективи життя наддніпрянського міста. Під час прямого ефіру у студії працювала пряма телефонна лінія, на яку усі бажаючі могли зателефонувати і поставити запитання міському голові Кременчука.

Активність громадян була вражаючою. Не зважаючи на те, що телефонувати доводилося по міжміському зв’язку, бажаючих поставити запитання Олегу Бабаєву було чимало. Під час ефіру прийнято 17 запитань, чотири з них прозвучали у прямому ефірі. Крім того, прес – службою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. для зручності кременчужан протягом 5 попередніх днів приймалися запитання від громадян міста. Всього прийнято близько 40 дзвінків.

Серед звернень, були запитання відносно проблем виплати заробітної плати педагогам, включення гарячої води у центральній частині міста, будівництва нової тролейбусної лінії, порушення звукового режиму у закладах торгівлі, низького тиску холодної води у багатоповерхівках, ремонту доріг тощо. Усі звернення кременчужан міським головою взяті під особистий контроль.

За його дорученням відповідні служби в установлений законодавством термін мають опрацювати кожну проблему, яка хвилює громадян.

Усі кременчужани, які залишили свої координати, обов’язково отримають письмові відповіді.

Поділіться з друзями:   

Останні новини