Архів

Друк

Олена Адамович: На Полтавщині має діяти регіональна програма захисту прав споживачів

Заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович провела нараду щодо обговорення проекту Регіональної програми захисту прав споживачів у Полтавській області на 2012-2015 роки.

Для участі в нараді були запрошені керівники Головного управління економіки облдержадміністрації, Головного фінансового управління економіки облдержадміністрації, Управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації, Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області, ДП „Полтавастандартметрологія”.

На початку наради заступник голови зазначила, що метою Регіональної програми захисту прав споживачів має бути насамперед захист прав споживачів, запобігання реалізації на внутрішньому ринку небезпечної та низькоякісної продукції та надання споживачам, у доступній формі, достовірної інформації про продукцію.

Досягнення ж вказаної мети можливе шляхом застосування комплексного підходу до вирішення питання захисту прав споживачів, який передбачає розвиток та взаємодію системи захисту прав та інтересів споживачів з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями,розширення сфери правового регулювання відносин між споживачами та суб'єктами господарювання.

За результатами наради прийнято протокольні рішення, головним розробником Регіональної програми, визначено Управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації.

Для конструктивного визначення стратегії Регіональної програми, її критеріїв оцінки, переліку комплексних заходів які потребують реалізації, прийнято рішення про створення робочої групи з напрацюванняпроекту Регіональної програми захисту прав споживачів у Полтавській області на 2012-2015 роки, до складу робочої групи окрім учасників наради додатково вирішено залучити фахівців наукової сфери, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та громадських організацій.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини