Архів

Друк

Підписана угода про навчання студентів ПолтНТУ в Китайському університеті нафти

Під час візиту української делегації до КНР відбулася зустріч ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимира Онищенка з ректором Китайського університету нафти (м. Пекін) Дзян Цінджи.

Щороку Китайський університет нафти входить до найавторитетніших міжнародних рейтингів вищих навчальних закладів та є одним з провідних університетів у своїй галузі.

Під час зустрічі Володимир Онищенко ознайомився з науковими дослідженнями, що ведуться у ВНЗ, та відвідав низку наукових лабораторій, а також поінформував свого китайського колегу щодо діяльності факультету нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про направлення щороку на навчання до Китайського університету нафти за магістерськими програмами двох студентів факультету нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка у рамках відповідної бюджетної програми, що реалізується Урядом України з квітня 2011 року.

У присутності представників Посольства України в Китайській Народній Республіці ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко та ректор Китайського університету нафти Дзян Цінджи підписали Угоду про співпрацю між вищими навчальними закладами.

Наприкінці зустрічі ректор Дзян Цінджи зазначив, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – це перший український вищий навчальний заклад, з яким Китайський університет нафти уклав таку Угоду, а також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю обох університетів.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини