Архів

Друк

Карлівщина готується до зустрічі гостей

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко під час виїзної наради шостого квітня перевірив, як ведуться роботи на Карлівщині з підготовки до відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового.

На станції „Карлівка” Південної залізниці проводяться ремонтні роботи приміщення залізничного вокзалу, привокзальної площі та перону.

Службою автомобільних доріг в Полтавській області розпочаті ремонтні роботи асфальтованого дорожного покриття в Карлівському районі. Олександр Гриценко - начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області, особисто визначив обсяг робіт і побажав, щоб погодні умови сприяли проведенню ремонту.

На території Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів готується місце роботи для встановлення пам’ятника Георгію Береговому.

Всі роботи з підготовки до відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового проводяться у визначені терміни.

На підготовку заходів , пов’язаних із відзначенням на Полтавщині 90-річчя від дня народження Георгія Берегового використано і залучено 6362 тис. грн. коштів місцевих бюджетів (з них 5300 тис. грн. кошти Південної залізниці).

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко відвідав оновлену експозицію „Небо починається на землі...” в Карлівському районному історико-краєзнавчому музеї.

За матеріалами ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини